"השקפה נקמנית של המשטרה"

עורכי דינו של מנכ"ל "בחדרי חרדים" הגיבו לשאלות כתב ערוץ 7 בפרשה שנחשפה בחודש האחרון. "בסופו של דבר ידינו תהיה על העליונה".

אפרים מורנו וחזקי ברוך , כ"ד בניסן תשע"ב

עורכי דינו של מנכ"ל האתר "בחדרי חרדים" עורך הדין יהושע רזניק, ועורכת הדין רחל תורן, התייחסו היום (שני) להאשמות כנגד מנכ"ל האתר "בחדרי חרדים".

לשאלת ערוץ 7 האם מדובר בנקמה של מפקד מחוז ירושלים ניסו שחם השיב עורך הדין יהושע רזניק ואמר "כשאני דיברתי על מפקד מחוז ירושלים ועל המוטיבציה, אמרתי, שאופייה של החקירה ודרכה של החקירה, והעובדה שמתנהלים עם החשוד באופן כל כך נוקשה, והוא היה עצור בכל חג הפסח - על זה אמרתי שהמוטיבציה הזו נובעת מהשקפה נקמנית של המשטרה. לגבי תחילת החקירה לא אמרתי את זה".

בהמשך הגיבו האם יוגשו תביעות דיבה כנגד הפרסומים השונים "הגשת תביעות דיבה זה לא לעכשיו, בבוא הזמן נחליט. אין לנו עניין כרגע להתעסק עם הטענות של המתלוננים. כרגע נמצאים בעיצומה של חקירה והמשיב לא יעשה שום דבר כדי לחבל בה. אחרי שיסתיימו כל הדברים ונדע כיצד נופל דבר הוא יחליט מה הוא עושה ואם בכלל. כל הנושא הזה ממש לא רלוונטי ואנחנו לא רוצים לבוא חשבון עם המשטרה לכיוון זה או אחר".

בתשובה לערוץ 7 על טענותיו של דודי זילברשג לפיהם קיבל האתר 150,000 דולר כדי להכפישו השיבה עורכת הדין תורן. "אנחנו לא רוצים להיגרר לעניין הזה ולא רוצים להגרר לעניניים שעלו בחקירה ובודאי עוד יעלו. זה לא השלב. איננו רוצים לחבל בחקירה. אנו משכונעים שבסופו של יום הלקוח שלנו יצא שידו על העליונה, אבל כל ההתעסקות הזאת עם אמירות של גורמים כאלו ואחרים אינה משרתת איש".