לצלם הרבה יותר עם האייפון. ה-Magnifi
לצלם הרבה יותר עם האייפון. ה-MagnifiArcturus Labs

האם חשבתם שהאייפון שלכם יכול לצלם צביר כוכבים? ואולי רציתם לשתף עם החברים שלכם, דרך אינסטגרם או על יישום שיתוף תמונות חברתי אחר, דווקא תמונה של תאי דם שנבדקים תחת העדשה של מיקרוסקופ? או אולי אתם רוצים להשתמש במכשיר הטלפון שלכם מבית אפל כדי להעלות דווקא תמונות נוף איכותיות שמצולמות במצלמה איכותית, ולעשות זאת באופן ישיר מבלי שצריך להעביר קודם כל את התמונות מהמצלמה למכשיר?

בקרוב תוכלו לעשות זאת באמצעות התקן שמכונה Magnifi שהוא בעצם כיסוי מיוחד לאייפון מגרסה 4 ו-4S שמתחבר לכל מכשיר אופטי שמצויד בעינית צילום, ולא משנה אם מדובר במצלמה דיגיטלית מתקדמת, מיקרוסקופ, טלסקופ, משקפת או כל מכשיר אחר שמצויד בעינית.

כל מה שצריך לעשות הוא להכניס את האייפון למכשיר, לכוון אותו היטב למרכז העינית בעזרת יישום המצלמה הסטנדרטי שמציעה אפל עם המכשירים שלה, ואז לצלם כרגיל, ואם רוצים, כאמור, גם לשתף את התמונות החדשות שלכם עם חברים ושאר העולם.

Magnifi אמור לעבוד עם כל עדשה שבתחום שבין 25-38 מ"מ, אך הוא לא מתאים לכל מכשיר אופטי שנמצא בשוק מכיוון שהוא זקוק למרחב עבודה של כאינץ', ולכן החברה ממליצה לבדוק את הנתונים הללו לפני שרוכשים את הכיסוי.

המחיר של המוצר החדש והמעניין הזה אמור להיות בסופו של דבר כ-80 דולרים וכבר ניתן לבצע הזמנה מראש עבורו. לפרטים נוספים, בקרו באתר החברה, Arcturus Labs.