תאונה נוספת בהר הרצל

תאונה נוספת מעיבה על החזרות בהר הרצל. מנוף פגע אתמול ביציע המכובדים של טקס יום העצמאות, "לאחר התיקון, המושבים יהיו כשירים".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ב' באייר תשע"ב

תאונה נוספת בהר הרצל-ערוץ 7
החזרות בהר הרצל
צילום: סקופ 80 - משרד ההסברה והתפוצות

מנוף פגע אתמול ביציע המכובדים של טקס יום העצמאות בהר הרצל. ממשרד ההסברה נמסר כי בשעות הקרובות יתוקן היציע. מהנדס שבדק את היציע קבע כי "לאחר תיקון הליקוי, לא תהיה פגיעה בכשירות המושבים".

החזרות הראשונות בהר הרצל לטקס הדלקת המשואות נערכו אתמול תחת צילו הכבד של האסון בו נהרגה הילה בצלאלי ז"ל.
 
שופט בית המשפט השלום בירושלים, דוד גדעוני, שיחרר אתמול (שני) בתנאים מגבילים את מאיר סלע, יצחק צוקר ואורן ורשבסקי החשודים במעורבות בגרימת מוות ברשלנות בהר הרצל.

השופט הורה כי צוקר וורשבסקי ישהו במעצר בית למשך עשרה ימים וישלמו ערבות בסך של 10,000 ש"ח. כמו כן אסר השופט על השניים ליצור קשר עם המעורבים בפרשה למשך 30 ימים ואסר עליהם להיכנס לתחומי הר הרצל למשך 15 ימים.

מאיר סלע נישלח למעצר בית למשך שבוע וישלם ערבות של 10,000 ש"ח.

יו"ר הכנסת, ראובן ריבלין, ערך אתמול ביקור תנחומים בבית משפחת בצלאלי ששכלה את בתה סגן הילה ז"ל באסון בהר הרצל. יו"ר הכנסת סיכם עם בני המשפחה כי ילוו אותו בנאומו בטקס הדלקת המשואות בערב יום העצמאות ואף תדליק עימו את המשואה.

"באתי היום לנחם משפחה שבתם החיילת נפלה במילוי תפקידה ואנחנו ננסה לשלב גם את האסון עם העוצמה של מדינת ישראל המתגברת על אסונות רבים", אמר ריבלין בצאתו מבית המשפחה והוסיף, "ראיתי משפחה שכל כך עמוקה באמונתה ובמקום שאני אנחם אותם הם ניחמו אותי".