עוד שודד נעצר בכבישי השומרון
עוד שודד נעצר בכבישי השומרוןפלאש 90

תופעת הניסיונות לחטיפת כלי רכב בכבישי השומרון נמשכת. כך לפחות עולה מתיאורו של דוד רומם, תושב אלון מורה שבתו מצאה את עצמה אמש במה שנראה כעוד ניסיון לחטוף רכב נהוג בידי אישה. ביומן ערוץ 7 סיפר רומם על האירוע.

בתו יצאה אמש סמוך לשעה עשר בלילה ממעלה שומרון בדרכה לאלון מורה. לאחר שעברה את צומת הכניסה לקרני שומרון הבחינה במשולש אזהרה זוהר המציין כי לכאורה בעוד מטרים ספורים ניצב רכב תקוע, ואכן במרחק מה מהמשולש נראה רכב עומד בצד הדרך. דוד רומם מציין שמדובר ברכב בעל לוחית זיהוי צהובה ולצידו עמד אדם מזוקן שנראה היה כמבקש עזרה.

בתו של דוד האטה את רכבה וכשהרכב הגיע לניוטרל ראתה כיצד מהרכב החונה יוצאים שלושה גברים. מבט נוסף לעברם הבהיר לה שמדובר בשלושה ערבים. גם העובדה שהגבר המזוקן היה ללא כיפה חיזקה בה את ההבנה שאכן לפניה קבוצת ערבים. עוד מוסיף דוד ומציין כי אם אכן היה מדובר ברכב תקוע לא הייתה לנוסעים בו כל עילה לצאת ממנו ולהתקרב אליה.

היא נבהלה, האיצה באחת את הרכב ונמלטה מהמקום לעבר אלון מורה. כשהגיעה החלה בסבב טלפונים להזעקת כוחות הביטחון. דוד מוסיף ומספר כי מרגע זה ואילך נוצר קשר מהיר על כלל הכוחות שבשטח, אולם עם זאת הוא מציין שבחלק מהמוקדים נאמר לה שאם היא לא נחטפה אז הכול בסדר...

דוד מדגיש ומציין כי האירועים הפכו מטרידים ומדאיגים ביותר, בעיקר משום שניסיונות החטיפה מתקרבים אל שערי הישובים. בדבריו הוא מוסיף ומספר כי דלתות הרכב בו נסעה בתו היו נעולות כלקח מאירועים קודמים, מה שעשוי היה להקשות על החוליה לחטוף את הרכב. לאחרים הוא ממליץ לפקוח עיניים ולהתאזר במשנה זהירות וערנות בכבישי השומרון.