תל אביב משתנה
תל אביב משתנהפלאש 90

תושבים בדרום תל אביב רואים בהפגנה שהתקיימה אמש בדרום תל אביב נגד המסתננים עליית מדרגה במאבק של התושבים היהודים בתל אביב נגד התופעה.

הרב אחיעד אטינגר, רב בית כנסת בדרום תל אביב, אומר לערוץ 7 שבשבועות האחרונים דרום תל אביב בוערת, "זה היה צפוי, כל יום מגיעים לכאן עוד 200 מסתננים, ואחרי שנים של התאפקות הכול יוצא מכלל שליטה".

לדבריו צריכים להכריז על דרום תל אביב כעל אזור במצב חרום, "יהודים מפחדים היום להסתובב כאן בלילות, כבר בשעות המוקדמות. מעשי שוד ופגיעות זה עניין של יום יום. התושבים כאן מרירים מאוד ואחרי התאפקות של שנים העסק כאן בוער".

הרב אטיגנר קורא להכניס כוחות צבא לרחובות, "הרמטכ"ל הקודם כבר אמר שמה שקורה כאן הוא לא פחות חמור מהגרעין האיראני. אנשים לא מבינים שבקרוב זה יתפשט לכל ערי המרכז. הם לא פליטי חרב, כולם מודים שזה אנשים שמנצלים את המצב כדי להגיע לישראל ולחפש עבודה. בשלב הזה אנחנו מדברים על חסימת כבישים קטנים והפגנות מאושרות. הערב אנחנו מקיימים את ההפגנה בשמונה וחצי בצומת הרחובות חכמי ישראל ומסילת ישרים בשכונת שפירא. נבוא לצעוק את הצעקה".

לדבריו בתוך כמה שנים לא יהיו בדרום תל אביב יהודים, "זה מצב חרום, כמו רעידת אדמה. צריכים להביא לכאן כוחות צבא, משטרה ובטחון. שיחזירו את כל הלא חוקיים הביתה. הם פוגעים בנשים, גונבים ומוחקים פה את הרוב היהודי. יש כאן מהפכה דמוגרפית שלישית והם יגיעו גם לשאר המקומות. עד כה ראש הממשלה ושר הביטחון נכשלו".