שרה נתניהו בבית המשפט. היום
שרה נתניהו בבית המשפט. היוםפלאש 90

שרה נתניהו העידה היום (ראשון) במשך קרוב לשעתיים במסגרת התביעה שהגישה נגדה העוזרת שעבדה בעבר בביתה בקיסריה, ליליאן פרץ. 

נתניהו נראתה נינוחה ובטוחה בעצמה כאשר סיפרה בתשובה לשאלות עורך דינה של פרץ על יחסיה עם העוזרת ועל עבודתה של העוזרת בביתה של משפחת נתניהו.

"מדי פעם שילמתי לה כסף נוסף בגלל רצון טוב", סיפרה נתניהו בעדותה. "היא לא הייתה מסכנה ומפוחדת כמו שהיא הציגה עצמה... הבית לא תמיד היה נקי כפי שניתן לצפות, מצאנו לפעמים ג'וקים או קורי עכביש אבל העדפנו לא להתעסק עם זה".

נתניהו ציינה, כי פרץ קיבלה הלוואות ממשפחת נתניהו אך מעולם לא החזירה אותן, וכי התיאורים בכתב התביעה של היחס שקיבלה משרה נתניהו ושעות העבודה שנדרשה להן הם מוגזמים.

עורך דינה של שרה נתניהו הביא עדה נוספת מטעמה, חני דיין-בלייווייס, אשר עבדה כמזכירה אישית וכתורנית לילה בבית המשפחה משנת 2000.

העדה סיפרה בבית המשפט, כי היחסים בין נתניהו ופרץ היו טובים, וכי טענתה של פרץ לפיה חויבה לכנות את שרה "גברת נתניהו" איננה נכונה "כשהייתי מעבירה שיחות של ליליאן לשרה, היא הייתה קוראת לה 'שרה, כפרה' ו'שרל'ה'".

שופטת בית הדין האזורי לעבודה בחיפה המליצה לאשת ראש הממשלה שרה נתניהו ולעוזרת הבית שלה לשעבר ליליאן פרץ לנסות להגיע לפשרה ביניהן. פרץ מסרבת לפי שעה להצעת השופטת ונתניהו טרם הגיבה.