"המתינה שנים להיות אמא"

ביום הטיסה לבולגריה התבשרה כוכבה הי"ד כי טיפולי הפוריות שעברה נשאו פרי, ורגע לפני שעלתה על המטוס סיפרה בהתרגשות שהרתה.

עוזי ברוך - ערוץ 7 , א' באב תשע"ב

הרוגי הפיגוע
הרוגי הפיגוע
צילום: פלאש 90

בראשון לציון נערכה בצהריים (שישי) הלווייתה של כוכבה שריקי, בת 44 שנהרגה בפיגוע בבורגס שבבולגריה.

שריקי, בת 44, סיפרה רגע לפני הטיסה לאחותה כי היא הרה. בהלוויה סיפרה האחות "מותך מותיר חלל עצום בקרבנו. אני זוכרת שהתקשרת לספר לי על התינוק שאת נושאת ברחמך. כמה היית שמחה אז".  

בעלה של כוכבה, איציק שריקי, שנפצע בפיגוע, נזקק לטיפול רפואי במהלך ההלוויה. מיד לאחר הפיצוץ סיפר לתקשורת כי הוא חושש לחיי אשתו מאחר ולא איתר אותה בבית החולים.

אחיותיה של כוכבה מיררו בבכי בהלוויה, "אתה לא אשם. כמעט סיכנת את החיים שלך בשביל להציל אותה. אנחנו אוהבות אותך ותמיד נהיה איתך".

בבית העלמין "נחלת אשר" הובא למנוחות מאור מכלוף הרוש שנרצח בפיגוע בבורגס. בני, אביו של מאור, ביקש מהמנחמים להתפלל למען שלום חברו הפצוע של בנו. "הלך לי הפרח של חיי. הוא עזר לי ביום יום. תתפללו לדניאל שיהיה בריא. הם שלושה אחים", אמר האב.

ב-16:00 ייטמן שם אליאור פרייס. הבוקר הבואו למנוחות בבית העלמין סגולה אמיר מנשה ז"ל ויצחק עידן קולנגי ז"ל, שניהם מפתח תקווה.

אלמנתו של מנשה, נטלי, שנפצעה בעצמה בפיגוע, הגיעה לבית העלמין על כיסא גלגלים. "ראיתי תמונות של אמיר בעיתון, זה לא הגיוני", זעקה אלמנתו. "אין לי אף אחד עכשיו. דיברנו על התכניות שלנו לעתיד, ופתאום התפוצצנו. ראיתי אותו נשרף מול העיניים שלי. בחודש הבא אמור היה להיות לו יום הולדת. אני לא רוצה לחיות יותר".