ח"כ חנין זועבי היום
ח"כ חנין זועבי היום אקדמיה גורדון
ח"כ חנין זועבי (בל"ד) התייחסה היום בראיון בתכנית "מדברים גורדון" לדרישה מהוועד האולימפי הבינלאומי לקיים דקת דומיה לזכר י"א הספורטאים הישראליים שנרצחו באולימפיאדת מינכן 72.

זועבי אמרה "אם ישראל היתה אומרת שהיא היתה מכירה בעוול שעשתה לפלסטינים אז היה גם הגיון לתבוע מהעולם להעלות את זכר כל הצדדים. אבל זה צבוע להזכיר כל פעם מחדש את הקורבנות של לפני 40 שנה בזמן שאת הקורבנות של השנים האחרונות ישראל רוצה להסתיר".

זועבי הוסיפה בהתייחס לפיגוע בשבוע שעבר בבורגס (בולגריה) כי "ישראל לא קורבן וגם כאשר אזרחים נרצחים המדיניות הישראלית הכובשת היא אשמה. אם לא היה כיבוש ולא היה דיכוי ולא מצור זה לא היה קורה".

חברת הכנסת זועבי טענה באירוע  כי ישראל מחרחרת מלחמה נגד סוריה ואיראן "ישראל רוצה לתקוף את איראן לא בגלל איום בטחוני או צבאי אלא פוליטי. לשמר את הגמוניה שלה באיזור. גם אם לא היה לאיראן נשק גרעיני היא היתה תוקפת". בתגובה לשאלה האם היא אינה מפחדת מאיום הגרעין האיראני אמרה זועבי כי "אני מפחדת יותר מהנשק הגרעיני שיש בידי ישראל" ואמרה כי אין להתייחס ברצינות לאיומיו של נשיא אירן אחמדיניג'ד, אותו הגדירה "טיפש".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו