הרצוג והרב פוירשטיין
הרצוג והרב פוירשטיין צילום: דוברות

הרב ד"ר רפי פוירשטיין העניק לנשיא המדינה יצחק הרצוג את ספרו החדש "אבי הפוטנציאל האנושי" (ידיעות ספרים) המתחקה אחר סיפור חייו האישי המרתק, חוצה היבשות והתרבויות, של אביו, פרופ' ראובן פוירשטיין, חתן פרס ישראל ומועמד פרס נובל לשלום.

הפרס מספר על מפעל חייו וחידושיו הבינלאומיים של פרופ' פוירשטיין בנוגע לטבע האדם ולפוטנציאל הטמון בו.

הרב ד"ר רפאל פוירשטיין, בנו וממשיך דרכו, רוקם בספר שיחה אישית כנה ונוגעת ללב בין אב לבנו ולוקח אותנו למסע מחְכּים ומשנה חיים המספר לנו מחדש את כל מה שאנחנו יודעים על עצמנו.

מכון פוירשטיין השוכן בירושלים מיישם את שיטת פוירשטיין למימוש הפוטנציאל האנושי בתחומי החינוך, השיקום והטיפול. למכון יותר מ־80 סניפים בכ־40 ארצות, ומדי שנה מוסמכים בשיטה זו כ־4,000 אנשי מקצוע ברחבי העולם. כמו כן משמש ד"ר פוירשטיין כרב קהילה וכיו"ר (עמית) בארגון רבני צהר.

הרב ד"ר פורשטיין סיפר לנשיא: "אבי היה איש שנראה כמו נביא, ולצד זאת קלינאי מחונן. הוא היה איש חינוך וחוקר דגול עטור פרסים ותארים לרוב. מורה אבל גם מפתח ויוצר גאוני. הוגה ואיש מעשה. איש העולם הגדול במובן הרחב של המילה, ולצד זאת מעין חסיד כפוף לפני רבותיו. הוא בנה מכון ותנועה עולמית ממסד ועד טפחות. הניע עשרות אלפי אנשים בחזונו ובשיטתו, וכתב אינספור מאמרים. הוא דיבר עם שליטים ושועי עולם ובהתלהבות גדולה יותר טיפל בילד הקטן שנזקק לעזרתו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו