טביעה נוספת:
ילד טבע למוות וחברו נפצע

שני ילדים שנכנסו לשחות בחוף הבונים, נסחפו עם הגלים וטבעו. פרמדיקים של מד"א טיפלו בשניים ונאלצו לקבוע את מותו של אחד מהם.

ישי קרוב , י"ז באב תשע"ב

ילד טבע למוות וחברו נפצע-ערוץ 7
ים התיכון
צילום: פלאש 90
שני ילדים נכנסו אחר הצהריים (ראשון) לשחות בחוף הבונים ונראו על ידי עוברי אורח כשהם נסחפים על ידי הגלים. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי לילד כבן 10 שנמשה מהמים במצב קל.

בחיפושים נוספים שנערכו באזור על ידי ספינות חיל הים אותר הילד השני כשהוא מחוסר הכרה וללא דופק ונשימה. פרמדיקים של מד"א ביצעו בילד פעולות החייאה אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

במהלך השבת, טבע ילד בן 4 תושב מרכז הארץ, בעת שהה עם בני משפחתו על החוף בצד המערבי של הכנרת. אזרחים שהבחינו בו משו אותו מהמים וביצעו בו פעולות החייאה, עד שצוות מד"א הגיע למקום. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים "העמק" בעפולה והבוקר הוא נפטר.

ביום רביעי טבעו שלושה ילדים ברחבי הארץ. בבריכה בצימר בגליל המערבי טבע ילד בן ארבע מאור עקיבא. הוא פונה לבית החולים בנהריה במצב קשה. היום נמסר כי מצבו השתפר והוא שב להכרה.

כמה שעות קודם לכן נפגע פעוט אנושות לאחר שטבע בחוף דגניה שבכנרת.  אזרחים ששהו בחוף הזעיקו צוות של מגן דוד אדום. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הוריו של הפעוט לא הבחינו בבנם בעת שנכנס למים הרדודים.