הרכבת הקלה בירושלים
הרכבת הקלה בירושלים גור דותן
חברי ההנהגה הצעירה של האיחוד הלאומי שלחו הבוקר (שני) מכתב חריף למנכ"ל חברת סיטיפס, ובו הם דורשים לפטר את הנהג שעל פי דיווחים אתמול בתקשורת הפריד בין תינוק לאימו ברכבת הקלה בירושלים.
 
כזכור, הנהג סגר את דלתות הרכבת והותיר את האם בחוץ, בעוד תינוקה בן השנה וחצי כבר היה ברכבת שוכב בעגלה שהועלתה אל הרכבת. על פי הדיווח אזרחים שהיו ברכבת פנו אל הנהג ודרשו ממנו לפתוח את דלתות הרכבת ולאפשר לאם לעלות. הנהג סירב. הוא צוטט כאומר: "לא אכפת לי, אני צריך להמשיך". האם נותרה מחוץ לרכבת כשידיה פרושות לעבר הדלת הנסגרת בינה לבין ילדה והרכבת המתרחקת..
 
במכתבם קובלים חברי ההנהגה הצעירה על כך ש"הצהרות לחוד ומציאות לחוד", וכי למרות שראשי חברת סיטיפס הצהירו על ריענון הנהלים לנהגי החברה, הציבור ממשיך להיתקל בבעיות שונות ומשונות מחברת סיטיפס.
 
נזכיר כי בעקבות האירוע נמסר בהודעה לתקשורת כי חברת 'סיטיפס' רואה באירוע מקרה שאסור שיקרה וכי הוא ייבדק בהתאם לבדיקת הנהלים המקובלים בחברה.

עוד נזכיר כי חברי ההנהגה הצעירה של האיחוד הלאומי מלווים את הבעיות הרבות ברכבת הקלה מאז תחילת נסיעתה, מסייעים לאנשים לבטל קנסות לא מוצדקים שקיבלו מסיטיפס, ומעלים בפורומים שונים את הבעיות הרבות ברכבת המפריעות לציבור.