מה סיכמו שם? שטייניץ ואטיאס
מה סיכמו שם? שטייניץ ואטיאס פלאש 90

בלשכת שר האוצר דוחים את הדיווחים הבוקר ולפיהם במו"מ עם ראשי ש"ס הבטיח שר האוצר מיליארד שקלים לבינוי עבור המגזר החרדי תמורת תמיכת המפלגה בצעדים הכלכליים החדשים.

בלשכת שטייניץ קובעים כי הדיווחים משוללי יסוד ובסיס. "הפרסומים על תוספת מיליארד ₪ לש"ס חסרי בסיס ומטעים", קובעים שם ומוסיפים: "לא הובטחה שום תוספת תקציבית אלא מדובר במהלכים והסתות בתוך מסגרת התקציב הקיימת של משרד השיכון".

נזכיר כי על פי דיווחים בתקשורת תמורת ההצבעה התומכת בהצעת שטייניץ קיבל משרד השיכון כרבע מיליארד שקלים לטובת רכישת דירות לדיור ציבורי ועוד 750 מיליון שקלים להאצת בנייה.

השר אטיאס צוטט כאומר ש"הקיצוצים הרוחביים היו אמורים לפגוע בדיור הציבורי ובסיוע בשכר דירה, אשר מוענקים על ידי משרד הבינוי והשיכון ומיועדים לחלשים ביותר בחברה, לכן התנגדנו להם בממשלה. ההישגים שלנו בהיקף של מיליארד ש"ח יש בהם חמלה ועידוד צמיחה. הן בהשקעה של 260 מיליון ש"ח לשדרוג מלאי הדיור הציבורי ורכישת מאות דירות חדשות, והן בהשקעה של 750 מיליון ש"ח שיזרזו התחלות בנייה לזוגות הצעירים ויעודדו צמיחה ותעסוקה".

כאמור, כעת דוחה לשכת שר האוצר את הדיווחים וקובעת כי אין מדובר בתוספת תקציבית אלא בהעברת תקציבים ממקום למקום בתוך מסגרת התקציב של משרד השיכון.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו