על רקע המינויים האחרונים ברדיו החרדי 'קול חי' הודיעה "וועדת הרבנים" המלווה את הרדיו כי היא מסירה את ידיה מפיקוח על תכניו ואופי שידוריו של הרדיו.

המדובר במספר מינויים חדשים בתוכנית השידורים היומית שיצאו לפועל בעת האחרונה, במסגרתם אף הודיע בשבוע האחרון שדרן הרדיו הוותיק מנחם טוקר כי הוא חוזר לשדר אחרי החגים. ההסכם נחתם במהלך השבוע האחרון, וכאמור, מיד לאחר החגים הוא צפוי להגיש תוכנית יומית.

כאמור, ביום שישי האחרון שיגרה וועדת הרבנים מכתב להנהלת הרדיו ובו מבהירים אנשיה כי מאחר והנהלת התחנה לא התחשבה בפניותיהם הנוגעות למינויים האחרונים, הם מסירים את השגחתם מהתחנה ואף קוראים לציבור החרדי שלא להאזין לה.

"היות ונעשו בתחנה צעדים שליליים כגון מינוי אנשים שאין רוח חכמים נוחה מהם לתפקידי מפתח. והיות ובקשתנו לתיקונים שיתאימו בדיעבד את התחנה לציבור בע”ב חרדים לא זכו להתייחסות ראויה", כתבו במכתב ששלחו למנכ"ל התחנה עידו ליבוביץ.

"אנו רואים בזאת נסיגה מהצהרתכם ע"כ שהנכם מעוניינים לקבל הדרכה להתאים את התחנה לציבור חרדי". ברדיו 'קול חי' סרבו להגיב רשמית, אולם בשיחות לא רשמיות טוענים שם כי מדובר בהתנכלות מכוונת על ידי גורמים מתחרים.