'לוחמים בחרדים ומרגלים למען האיראנים'

ח"כ הרב ישראל אייכלר קורא את השיח הביטחוני בעיתונים וקובע: "הלוחמים נגד החרדים גם מרגלים עבור איראן".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ב' באלול תשע"ב

הרב אייכלר
הרב אייכלר
צילום: פלאש 90

בדיון במליאת הכנסת על מינוי השר להגנת העורף תקף יו"ר סיעת יהדות התורה. ח"כ הרב ישראל אייכלר, את התקשורת והצנזורה המפרסמים מידע בטחוני בריש גלי לאיראנים.

"אין עוד מדינה בעולם, שבה מתגלגלות בריש גלי, סודות מדינה, כאבני געש מתפרצים מלבת אש ושורפים ורוגמים את יושבי הכפרים והעיירות השוכנים למרגלות הר הגעש.  סודות המדינה מתפרסמות בתקשורת, בשיטה שלא היתה ולא תהיה בשום מלחמה בעולם. ההיסטוריונים לא יבינו מה קרה במדינה הזאת בשנה הזאת עם אירן. כשיחקרו את מאורעות התקופה, הם לא יאמינו למקרא עיניהם לנוכח הפרסומים על התוכניות, המסלולים והיעדים ודרכי המילוט  ותחנות התדלוק שמסרה התקשורת הישראלית ישר לידי המודיעין האירני. זה נעשה בריש-גלי, לא בקודים וצפנים אלא בפירוט תוכניות התקיפה באיראן" הזהיר הרב אייכלר.

אייכלר הזכיר את המרגל הרוסי ישראל בר, חברו הטוב של ראש הממשלה לשעבר דוד בן-גוריון. "אני בטוח שהמרגל ישראל בר, לא מסר אחת מיני אלף לרוסים מאשר התקשורת הישראלית מוסרת "בשם פרסומים זרים", לידי האויב שקורא להשמדת מדינת ישראל. הפעם איש לא עוצר את המרגלים".

"אולם, יהיה זה קל ונוח להאשים את התקשורת, ולא להאשים את הצנזורה הצבאית ואת הצבא ואת הממשלה, שאחראים על מה שמתפרסם בכל העניין הביטחוני. לפני שיוצאים להתקפה על אויב חיצוני, צריך לבלום את האויב הפנימי, המנהל מסע שיסוי וקורא למרד נגד הממשלה. לא במקרה אותם אנשים שממרידים נגד מלחמה באיראן, קוראים בלהט למלחמה נגד היהדות החרדית. השבוע קראו "להוציא לחרדים את העיניים בפועל" ועוד דברי נאצה שאחמדינג'אד יכול לצטט מן התקשורת הישראלית. המוסרים מידע לאירנים, הם גם המסכסכים ומשסים בתוך החברה הישראלית. לא בכדי ידע שר ההגנה האירני לומר ש"מדינת ישראל מרוסקת ומשוסעת מבפנים ואין היא מסוגלת לעמוד מול אירן. בתוך מדינת ישראל נלחמים נגד הממשלה" - ידע השר האיראני לספר לעולם. אנחנו צריכים לדעת שילדי תלמודי התורה, הם ברכה לישראל. מי שרואה ומסית נגד ילדי תלמודי התורה כסכנה קיומית, הוא מסכן את קיומה של מדינת ישראל", דברי אייכלר בכנסת.