חדש: טלוויזית 84 אינץ' ברזולוציה UD

טלוויזית 84 אינץ' ברזולוציה UD ותלת ממד הראשונה בעולם תוצג בתערוכת IFA בברלין.

תגיות: LG טלויזיה
ניר הר זהב , ו' באלול תשע"ב

חדש: טלוויזית 84 אינץ' ברזולוציה UD
חדש: טלוויזית 84 אינץ' ברזולוציה UD
יחצ

חברת LG הציגה את הטלוויזיה הראשונה בעולם בגודל 84 אינץ', עם רזולוציית Ultra Definition (UD) ותצוגת תלת ממד. הטלוויזיה, ששמה LG UD 3D TV, היא תשובתה של החברה לביקוש הגובר לטלוויזיות גדולות עם פונקציות רבות יותר.

טלוויזיה זו מציעה איכות צפייה בשם 4K עם לא פחות משמונה מיליון פיקסלים, פי ארבעה יותר מהרזולוציה של מסכי ה-HD הרגילים. פונקציית ה-Resolution Upscaler Plus מאפשרת המרת לרזולוציה הגבוהה מהתקנים חיצוניים כגון הארדיסק חיצוני.

"מסך ה-4K עדיין בחיתולים, אבל זה היה חשוב ל-LG להיות מובילה בתחום", אמר האוויס קוון, נשיא חטיבת הבידור הביתי של החברה. "LG UD 3D TV מציגה רף חדש לחוויית צפייה ביתית, מכיוון שהיא מציעה טכנולוגיה מתקדמת שיש לנו".

כפתורי התלת ממד מאפשרים למשתמש להגדיר את העומק על פי רצונו. במקביל מערכת הסאונד התלת ממדית המורכבת משני רמקולים של 10W ושני וופרים של 15W מתחרה בכל רמקולים ברמות הגבוהות ביותר ומבטיחה רמת שמע מעולה ומדויקת כמו בבית קולנוע. לכך מצטרף השלט החדשני האינטואיטיבי והארגונומי של LG, המזהה ארבעה סוגי פקודות: דיבור, גלילה, תנועות גוף והצבעה לכיוון המסך. גם גיימרים יכולים ליהנות מהטלוויזיה, שכן אופציית ה-Dual Play מאפשרת לשני משתמשים לראות אימג'ים שונים על אותו המסך ענק ולשחק אחד על השני.

ביכולתם של המשתמשים להיכנס למערכת ה-Smart TV של LG וליהנות מכ-1,400 אפליקציות וגישה למגוון הולך וגדל של תכני פרימיום כגון אזור התלת ממד הייחודי (3D Zone) בו ניתן לבחור מתוך מגוון עשיר של סרטים בתלת ממד. ניתן לצפות גם בתכני מדיה נוספים על ידי חיבור ללפטופ, טלפונים ניידים, טאבלטים ודיסק או קי על ידי שימוש ב-Smart Share Plus. בנוסף, קיימת אפליקציה להמרת סרטי דו ממד לתלת ממד בלחיצת כפתור, אופציה שבעצם הופכת את האפשרות לצפייה בתלת ממד לכמעט בלתי מוגבלת.

טלוויזיית ה-84 אינץ' תתחיל להימכר בצפון אמריקה, אירופה, אסיה ואמריקה הלטינית החל מהחודש הבא. המבקרים בתערוכת IFA 2012 יוכלו לנסות את הטלוויזיה בעצמם בדוכן LG באולם 11.2 של Messe Berlin.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il