לא פרוע ולא במערב. אזולאי בסרטו החדש
לא פרוע ולא במערב. אזולאי בסרטו החדש מועצת יש"ע

מועצת יש"ע משיקה את הסרטון החדש שלה, בכיכובו של הזמר והשחקן גולן אזולאי ('טירונות', 'בנות בראון', 'השיר שלנו', 'דאוס' ועוד) ובשילוב אנימציה מתקדמת.

זהו סרטון שלישי בסדרת סרטוני הסברה, כשהקודמים לו חשפו את האמת מאחורי טענות הכיבוש והדמוגרפיה וזכו למאות אלפי צפיות ביוטיוב.

הסרטון החדש פורש בפני הצופה סדרה של נתונים פשוטים להבנה אודות הליכי התכנון והבנייה ביהודה ושומרון, וחושף כמה עובדות חדשות אודות "המאחזים הבלתי חוקיים".

את פרויקט הסרטונים יזמה מנהלת ההסברה של המועצה, שהוקמה לפני כשנתיים במטרה להשתמש בכלים המתקדמים ביותר, כדי להביא אל הציבור את עמדת מועצת יש"ע בנושאים הבוערים. לצורך המשימה, שכרה מועצת יש"ע את שירותיה של חברת ההפקות 'רוגטקה', העומדת מאחורי מיזמי רשת רבים ובהם אתר הסאטירה הפופולארי 'לאטמה'.

סמנכ"ל מועצת יש"ע יגאל דילמוני, העומד בראש מנהלת ההסברה: "החלטנו לצאת נגד סילוף העובדות והצגה כוזבת של הליכי הבנייה ביהודה ושומרון כסוג של מערב פרוע. רבות מהקביעות בסרטון מופיעות שחור על גבי לבן בדו"ח המקצועי שחיברה ועדת השופט אדמונד לוי, ואנו בחרנו להציג לציבור את האמת בנושאים אלה בדרך חדישה ונוחה יותר, ברוח הניו-מדיה ובשיתוף תנועת ישראל שלי, המחזיקה בדף הפייסבוק החברתי המוביל בישראל. גם הפעם השילוב בין האנימציה המתוחכמת ויכולותיו המקצועיות של גולן אזולאי בהחלט עושה את העבודה, והופך את הסרטון למוצר הסברתי שנעים לראות ולשתף".