צביקי סטרוק
צביקי סטרוק יוני קמפינסקי

אישי ציבור מכל גווני הציונות הדתית הגיעו במהלך חג הסוכות לחזק את צביקי סטרוק בעקבות מאסרו שיחל ביום ראשון הקרוב.

שיא החיזוק והתמיכה היה באירוע אותו יזמו ועד מתיישבי השומרון יחד עם ועד מתיישבי בנימין. באירוע הביעו המשתתפים תמיכה בסטרוק (29), שהורשע, לדברי המארגנים "על לא עוול בכפו", באלימות כלפי נער פלשתיני ונגזרו עליו 3 שנות מאסר.

באירוע השתתפו אישי ציבור רבים שבאו כולם לתמוך בסטרוק ומשפחתו ולהצהיר בצורה חד משמעית כי הם אינם מאמינים לגרסת המתלוננים ומאמינים כי צביקי לא עשה דבר.

חבריו של סטרוק מספרים שכאשר התקשרו לרב דרוקמן להזמינו לאירוע, הרב מיד אישר הגעה ושמח שניתנה לו ההזדמנות לבא לאירוע חיזוק ותמיכה בצביקי.

הרב דרוקמן תומך בצביקי סטרוק

באירוע השתתפו בין השאר רב קרית ארבע וחברון הרב דוב ליאור, ראש ישיבת רמת גן הרב יהושע שפירא, ח"כ אריה אלדד, ראש מועצת בנימין אבי רואה יו"ר ועד מתיישבי בנימין איציק שדמי ועוד קרובי משפחה חברים ותושבי האזור.

"דרך מקרה זה ביקשנו לעורר גם את תודעת הציבור על הקשיים הרבים איתם מתמודדים החקלאים באזור השומרון ובנימין הסובלים מהתנכלויות רבות מצד הערבים שאינם רואים 'בעין יפה' בלשון המעטה, את חזרתו של עם ישראל לארצו ולאדמתו", אמר איציק שדמי.

בוועד מתיישבי השומרון סיפרו כי לצערם השופט בחר להאמין לגרסת ה'עדים' הערבים שהייתה מליאה בחורים וסתירות ולהתעלם מעדויות אופי רבות, כולל זו של מח"ט הגיזרה, שחזרו ואמרו כי אין סיכוי שצביקי עשה מעשים כאלו.

מארגני הכנס אמרו, כי "מתוך אמונה מליאה בצביקי, ומתוך ערבות הדדית אנו מבקשים לחזק אותו, לתמוך במשפחתו ולדאוג שהמשק החקלאי שבבעלותו ימשיך וישגשג עשרת מונים".

חבריו של צביקי מתארגנים לסייע למשפחתו. לפרטים לחצו כאן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו