"נהיה עמוד השדרה של הממשלה

יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ יעקב כ"ץ  (כצל'ה) מברך על ההחלטת ראש הממשלה להקדים את הבחירות וסבור כי תוצאות הבחירות יביאו את הציבור הציוני למקומו הראוי במגרש הפוליטי.

בראיון לערוץ 7 סיפר כצל'ה כי "האיחוד הלאומי והבית היהודי נערכים להליכה משותפת ביחד". הוא קרא לכל הציבור 'לחזור הביתה' כלשונו, "למפלגה שתשמור גם על עם ישראל, גם על תורת ישראל וגם על ארץ ישראל".

"הבעיה הגדולה שהייתה לנו בקדנציה האחרונה היא שהלכנו בנפרד", הדגיש כצל'ה שהוסיף כי לפי כל הסקרים מפלגה מאוחדת תקבל מספר דו ספרתי, "שאנחנו הולכים בע"ה להיות עמוד השדרה בממשלה הבאה".

"מה שמעניין היום את הציבור שלנו זה האיחוד בין שתי המפלגות", אמר כצל'ה, "אני מברך את המתמודד לראשות הבית היהודי נפתלי בנט שקפץ למים ראשון וחתם על אחדות עם האיחוד הלאומי יחד עם אורי אורבך, ניסן סלומיאנסקי ואבי וורצמן".

כצל''ה הוסיף כי "כיוון שככל הנראה בפריימריז של הבית היהודי לא יבחרו נציגים מעדות המזרח אנחנו באיחוד הלאומי נעשה מאמץ שקרוב ל-3-4 נציגים ב-7 מקומות הראשונים יהיו מבני עדות המזרח על מנת שכל הציבור הדתי לאומי מכל סוגיו ייוצג נאמנה בבחירות הקרובות. בבחירות הבאות אנחנו רצים טב ביחד".

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7