גם החולים זכו לרקוד בשמחת בית השואבה

המוני חולי CF ובני משפחותיהם שמחו בשמחת בית השואבה של "חיים לילד" בירושלים. יו"ר הארגון: "שמח שהצלחנו להעלות שמחה בלב החולים".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ה בתשרי תשע"ג

חגיגת שמחת בית שואבה מרגשת התקיימה בחול המועד סוכות לעשרות חולי סיסטיק פיברוזיס ובני משפחותיהם.

השמחה נערכה ברוב פאר והדר במלון לאונרדו פלאז'ה בירושלים בידי ארגון 'חיים לילד' המלווה ופועל בכל ימות השנה בחולי מחלות הריאה.

אל שערי מלון לאונרדו פלאז'ה בירושלים עלו ובאו עשרות החולים ובני משפחותיהם, שם התכבדו בכיבוד עשיר ומגוון ונהנו משמחת בית שואבה שמח וססגוני.

על בימת התזמורת פיזזו מיטב אמני הזמר תחת תזמורתו של יענקי רובין ובהם הזמרים משה צבי וינטרוב ויוסי ברגר.

בפני החולים הופיעו להטטונים שביצעו פעלולים ושימחו את הקהל לכבודה של מצווה. עיניים רבות דמעו עת שהחולים יצאו בריקודים לקול צלילי הזמר, והשמחה פרצה את הגבולות.

בסיומה של חגיגת שמחת בית השואבה יצאו החולים ובני משפחותיהם לסיור חוויתי בעיר ירושלים ונהנו מהאטרקציות הרבות אותם מציעה העיר ירושלים. 

יו"ר חיים לילד הרב ראובן סקלר אמר באירוע "כבר נכתב שמי שלא ראה שמחת בית השואבה בזמן בית המקדש, לא ראה שמחה מימיו. כיום, על אף שלא זכינו לצערנו עדיין לבניין בית המקדש, הצלחנו להעלות שמחה בליבותיהם של המוני חולים ובני משפחותיהם שנאלצים להתמודד בכל השנה בקשיים, אולם לכבודה של מצווה חגגו ושמחו בחג שבו נצטווינו להיות בשמחה. היה זה מחזה מרגש לראות את החולים ששים ושמחים לכבוד החג".טוען....