ישי, דרעי ואטיאס ברדיו קול ברמה
ישי, דרעי ואטיאס ברדיו קול ברמה בועז לב ארי

השלישיה  של ש"ס לא מפסיקה להפתיע: יומיים לאחר שלחצו ידיים, שלושת המנהיגים החדשים-ישנים של ש"ס, אריה דרעי, אלי ישי, ואריאל אטיאס, התארחו ברדיו החרדי "קול ברמה" לראיון מיוחד והתייחסו לשורה של סוגיות הנוגעות לציבוריות החרדית.

במהלך שיחתם התייחס דרעי לנושא האפליה השוררת בסמינרים החרדיים, שבאה לא אחת לידי ביטוי באפליית בנות ממוצא מזרחי. בדבריו אמר דרעי כי ימנע תקציבים מסמינרים שיפלו לרעה תלמידות ספרדיות.

"אעשה הכל כדי לפרק את הסמינרים", אמר והוסיף כי "יש לי היתר מהגרי"ש אלישיב לעשות כן".עוד אמר כי "אדאג שבתי הספר היסודיים ימשיכו להיות אזוריים עד כיתה י"ב".

ביום חמישי התראיין דרעי יחד עם ישי בערוץ 2, שם התייחס לעבר רווי השנאות בינו לאלי ישי. "אי אפשר להסתיר את מה שהיה בעבר, אנחנו לא מנסים להסתיר את זה, מאתמול התחיל דף חדש. נקודה. ש"ס בהנהגתו של מרן הרב עובדיה יוסף קיבלה את ההחלטה לוותר ואנחנו ויתרנו, זה נכון שבפוליטיקה זה לא מקובל שכך מתחבקים ומתנשקים, אבל ידוע שכך נהוג בתורה".

"אני לא מסתיר שיהיו חילוקי דעות ויהיה קשה אבל אנחנו נתגבר, אנחנו מבוגרים יותר ונסתדר, אני חוזר למערכה הזאת ללא יצרים, ללא נקמה, רק מתוך השאיפה לעבוד ביחד, אין מנצחים ואין מנוצחים, אנחנו יוצאים לדרך עם יצירה חדשה שלא קיימת, כבר עכשיו נשב בביתו של הרב ונתחיל לעבוד, כל הנושאים האחרים יבואו על מקומם בשלום, זה לא משנה מי ראשון, מי שני ומי שלישי", אמר.

גם שר הפנים, אלי ישי, לא נותר חייב והחמיא לדרעי כשאמר כי "לאריה יש יכולות, יש לו ניסיון עצום, נתגבר על כל המחלוקות. נדע לעמוד ביחד, ננצל את הכוחות המשותפים, אנחנו עושים את זה בשמחה, בשביל שתהיה אחדות, נראה לכולם איך כולם עובדים בהרמוניה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו