נתניהו וליברמן - האיחוד

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמר הערב במסיבת עיתונאים שקיים עם שר החוץ אביגדור ליברמן, כי "האיחוד בין הליכוד לישראל ביתנו ייתן לנו את הכוח להגן על ישראל מול האיומים הביטחוניים מחוץ למדינה והכוח לחולל שינויים כלכליים בתוך המדינה"

נתניהו הוסיף כי "אנו עומדים בפני אתגרים גדולים וזה הזמן לאחד את הכוחות למען ישראל. לכן, הליכוד וישראל ביתנו ירוצו במשותף תחת פתק אחד ואנו נבקש מנדט מהציבור כדי להנהיג את ישראל בעוצמה בשנים הבאות".

"איחוד כוחות ייתן לנו את הכוח למשול. איחוד כוחות ייתן לנו את הכוח להגן על ישראל, והכוח לחולל שינויים כלכליים וחברתיים בתוך המדינה. אנו עומדים בפני אתגרים אדירים, וזה הזמן לאחד כוחות למען מדינת ישראל" – אמר נתניהו.

נתניהו ציין כי יוקר המחיה יעמוד בראש סדר העדיפויות של הממשלה הבאה אם יעמוד בראשה. "אני מקווה לזכות שוב באמון הציבור שיאפשר לי להתמקד בעיקר ולא בטפל", אמר ראש הממשלה, "עדיף להישען על רשימה אחת גדולה ומבוססת. אנחנו מבקשים מהציבור מנדט להוביל את ישראל לאתגרים ובראשם מניעת אירן מהתחמשות בגרעין ומלחמה בטרור".

"איחוד כוחות יתן לנו את הכוח להגן על ישראל מול האיומים הביטחוניים, ואת הכוח לחולל שינויים חברתיים וכלכליים בתוך המדינה. אנחנו עומדים בפני אתגרים, וזה הזמן לאחד הכוחות למען המדינה, לכן הליכוד וישראל ביתנו ירוצו יחד, בפתק אחד. אנחנו נבקש מנדט מהציבור כדי להנהיג בעוצמה את מדינת ישראל בשנים הבאות. זה יחזק מאוד את הממשלה, את ראש הממשלה, ואת המדינה",

אביגדור ליברמן, אמר בפתח דבריו כי "האיומים שישראל מתמודדת איתם, גם בתחום הביטחוני וגם בתחום הכלכלי, מחייבים משילות ויציבות. הממשלה הזאת, הקואליציה הזאת, הוכיחה שזו לא רק סיסמה. למעשה, שתי המפלגות יחד איפשרו לקואליציה לתפקד במשך כמעט ארבע שנים, בצורה יוצאת מן הכלל". ליברמן הוסיף, כי "זו היתה הקואליציה הכי יציבה בשנים האחרונות, אולי מ-48'".

ליברמן הוסיף כי האיחוד הוא "אלטרנטיבה אמיתית לאזרחי ישראל לייצב את השלטון והממשלה. האתגרים מחייבים משילות, זו לא רק סיסמה. האיחוד של הכוחות זה שילוב של ניסיון של עוצמה ואחדות. זה מה שמצפים מאיתנו אזרחי ישראל, ובחרנו באופציה הכי ממלכתית מבין האפשרויות". הוא התחייב כי המפלגה תקדם חוק שינוי שיטת המימשל.

צילום: פלאש 90

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו