הבלוגר החרדי מזים את השמועות: אני חי ובועט

הרחוב החרדי סער אמש בעקבות דיווחים לפיהם הבלוגר החרדי חיים שאולזון, נדקר וסכנה נשקפת לחייו. הבוקר הוא "קם לתחיה" ועלה לשידור.

חיים לב - ערוץ 7 , י"ג בחשון תשע"ג

הבלוגר החרדי מזים את השמועות: אני חי ובועט -ערוץ 7
אילוסטרציה
פלאש 90

הרחוב החרדי סער בליל אמש בעקבות דיווחים לפיהם הבלוגר החרדי שאינו יודע חת, חיים שאולזון, נדקר בכל חלקי גופו וסכנה נשקפת לחייו.

הבוקר (שני) עלה שאולזון לשידור ב'גלי צה"ל' בתוכניתו של רזי ברקאי והצהיר בפני שלל מתנגדיו: אני חי, נושם ובועט.

שאולזון, המתגורר בניו יורק, הקים בלוג העונה לשם "בעולמם של חרדים". תחת הבלוג שלו חושף שאולזון פרשיות עלומות מחצרותיהם של הרבנים והאדמו"רים במגזר החרדי ואינו חושש להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה. שאולזון אינו נרתע מלהביא בבלוג שלו מעשיות והתנהגויות שונות המתרחשות מאחורי הקלעים בחצרות הרבנים והאדמו"רים, תוך הבאת שמות העסקנים, הגבאים, ושאר מקורבים ולוחשי אוזן, הבוחשים בפרשיות הרלוונטיות בחצרות הרבנים.  

מטבע הדברים, צבר שאולזון שונאים רבים בקרב הציבור החרדי שחלקים ממנו אינו אוהב, בלשון המעטה, את כיבוס הכביסה המלוכלכת של מנהיגיהם בראש כל חוצות. בין מוקדי הכוח בהם "מטפל" שאולזון הוא חסידות גור הנחשבת לסגורה יחסית בכל הנוגע לתקשורת.

בשנות ה-80 נאלץ שאולזון לעזוב את ישראל לטובת ניו יורק בגין פרסומים שונים. לטענת הבלוגר החרדי, מספר פעמים ניסו להתנקש בחייו, ובאחת הפעמים אדם אחר נדקר תחתיו בשל טעות בזיהוי. מנגד טוענים מתנגדיו כי מדובר באדם הזוי שהמציא את הרדיפות נגדו כדי לתפוס מקום בציבוריות החרדית וכי כל מסכת ההתנקשויות מקורה במוחו הקודח.