בדרך לחדר הניתוח
בדרך לחדר הניתוחפלאש 90

גם הבוקר נמשך ירי הרקטות. רקטה פגעה בישוב בגזרת עוטף עזה. באירוע אין נפגעים בנפש.

במהלך הלילה קיים שר הביטחון אהוד ברק ישיבה מיוחדת לקביעת אופייה של התגובה הישראלית להמשך ירי הרקטות מרצועת עזה. זאת לאחר ירי של לפחות שלושים רקטות במהלך ליל אמש.

במהלך הלילה תקף צה"ל שורת יעדי טרור ברצועת עזה.

באמצעות כלי טיס של חיל-האוויר תקף צה"ל מעט לפני חצות חוליית משגרי רקטות.

סמוך לשעה שלוש ורבע לפנות בוקר תקף צה"ל בצפון הרצועה אתר לייצור אמצעי לחימה ואתר שיגור רקטות. כמו כן הותקף מחבל שעסק בהכנות לירי רקטה.

מאוחר יותר תקף צה"ל בדרום הרצועה יעד טרור ושני אתרים לאחסון אמצעי לחימה.

בצה"ל מציינים כי בתקיפות זוהו פגיעות מדויקות במטרות וכי כל מטוסינו שבו בשלום לבסיסם. עוד אומרים בצה"ל כי "צה"ל לא יסבול כל ניסיון לפגיעה באזרחי מדינת ישראל ובחיילי צה"ל וימשיך לפעול כנגד כל גורם אשר מפעיל טרור נגד מדינת ישראל. ארגון הטרור חמאס הוא הכתובת ועליו האחריות".

בתום התייעצויות שהתקיימו היום הוחלט לקיים לימודים סדירים באשקלון אשדוד ובאר שבע. בגן יבנה יושבתו הלימודים.

בבית החולים ממשיכים הרופאים בטיפול בפצועי ירי טיל הנ"ט על הג'יפ הצה"לי. נזכיר את דבריו של מנהל בית החולים, ד"ר מיקי שרף, אתמול: "החייל שנפצע קשה סובל מפגיעת ראש ופגיעת עיניים קשה מאוד. הוא מנותח ונדרשת התערבות שתימשך שעות ארוכות לתוך הלילה, אנחנו עושים מאמצים לייצב אותו, אני מניח שב-24 השעות הקרובות נוכל לדווח על מצבו".  באשר לפצוע הנוסף אמר: "הפצוע הנוסף נפגע בינוני, גם הוא עם פגיעת עיניים ופגיעה בכתף. גם הוא נמצא בחדר הניתוח כשכל הפגיעות נבעו מרסיסים".

שני הפצועים הנוספים, שמצבם מוגדר בינוני עד קל הועברו לבית החולים ברזילי באשקלון שם הם מטופלים בשעה זו.