ביקורת על יחימוביץ': שלי ימינוביץ'

בשמאל לא אוהבים את ניסיונה של יו"ר העבודה למקם את עצמה במרכז המפה מבחינה מדינית ומרכזים ציטוטים "בעייתיים" באתר מיוחד.

שלמה פיוטרקובסקי - ערוץ 7 , ח' בכסלו תשע"ג

יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ' מציגה עמדה מדינית מרכזית מאז פתיחת הקמפיין של מפלגתה לכנסת ה-19, וככל הנראה עמדה זו מרגיזה גורמים בתוך המפלגה ובשמאל הישראלי.

קבוצה של מתנגדים לדרכה של יחימוביץ' העלתה לרשת אתר, המעוצב כבלוג, ובו ציטוטים שונים של יו"ר העבודה אשר לטעמם מעידים על עמדה ימנית בעייתית.

באתר, שכותרתו היא "שלי ימינוביץ'", מופיע גם מעין פתיח, לכאורה בשמה של שלי, בו היא כביכול "חושפת" את פרצופה האמיתי כאשת ימין נסתרת.

"היי זאת שלי. ואני לא מה שחשבתם. חשבתם שאני שמאלנית? פוי, אני ממש לא. אני בורחת מכל מה שמרגיש שמאל. כשנבחרתי לראשות מפלגת העבודה, ארזתי את פואד, בוז'י וברוורמן ולקחתי חזק ימינה", נאמר בפתיח.

הכותבים מוסיפים בפתיח, כביכול בשמה של שלי, "מה אני חושבת על התנחלויות? לא אכפת לי, שיהיו עוד. מאיפה הכסף אתם שואלים? מכם - אזרחי ישראל. לגבי הישיבות, ובכן, אני מתכננת להיכנס יחד עם החרדים לממשלת נתניהו, לא מאמינים שאכנס לממשלה עם נתניהו וליברמן? תחשבו שוב. בכל זאת, ישבתי איתם בקואליציה בעבר".

"לא מאמינים? הכנתי לכם אתר שבו ריכזתי את הציטוטים הימניים והטובים שלי. הדרך לקואליציה מעולם לא הייתה כה שמחה ועולצת", נחתם הפתיח ומתחילה רשימת הציטוטים ה"בעייתיים".

תמונת כותרת האתר: