שלטים ב'שמעון הצדיק': זו מדינה פלסטינית

תושבי שכונת "שמעון הצדיק" שהגיעו הבוקר לתפילה גילו שלטים הקוראים לפינוי השכונה מיהודים ומגדירים אותה כחלק מהמדינה הפלסטינית.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ה בכסלו תשע"ג

השלטים בשכונה
השלטים בשכונה
צילום: יח' תצפית שכונת שמעון הצדיק

תושבים יהודים המתגוררים בשכונת "שמעון הצדיק", שהגיעו הבוקר (ראשון) לתפילת שחרית, גילו בצומת הכניסה לקבר שמעון הצדיק שלטים הקוראים לפינוי השכונה מיהודים ומגדירים אותה כחלק מהמדינה הפלסטינית.

יוני יוסף, דובר השכונה, מספר לערוץ 7 כי "השלטים, בשלוש השפות, ערבית, אנגלית ועברית, מגדירים את השטח כחלק מהמדינה הפלסטינית ומצטטים את החלטת האו"ם להגדיר את הרשות הפלסטינית כמדינה".

לדבריו, הוא וחבריו יחכו עד לשעות הצהריים ואז יגיעו בקבוצה גדולה על מנת להסיר את השלטים ולהצהיר בקול גדול כי השכונה היא שטח יהודי ללא שום ספק.

"שמעון הצדיק, התנא, הכהן הגדול, סבם של החשמונאים, קבור בשכונה הזו מזה 2,300 שנה ושום עם מומצא שאפילו איננו יודע להגות את שמו כראוי לא ישנה זאת", מוסיף יוני יוסף.

יוסף מספר, כי הישוב היהודי במקום מתפתח אמנם בקצב איטי, אולם הוא וחבריו מאמינים כי ימשיך להתפתח, "מעט מן האור דוחה הרבה מן החושך, הישוב פה עדיין קטן אולם אנחנו מצפים להשבת עוד בתים לידי יהודים. לא חשוב מה יאמרו הגויים חשוב מה יעשו היהודים".טוען....