עובדי פלאפון מחריפים את השביתה

עובדי פלאפון מחריפים את המאבק ומחר ישביתו את המוקד הטלפוני בירושלים ובבאר שבע.

אבי חיים , כ"ו בכסלו תשע"ג

פלאפון
פלאפון
ערוץ 7

עובדי פלאפון מחריפים מחר (שלישי) את המאבק.

במסגרת החרפת השביתה, העובדים ישביתו את המוקד הטלפוני בירושלים ובבאר שבע. במוקד הטלפוני מועסקים כ- 300 עובדים הנותנים שירות טלפוני ללקוחות החברה.

העובדים טוענים כי בעקבות השבתת המוקד צפוי להיות זמן ההמתנה ארוך מהרגיל. כמו כן, השביתה בחטיבת ההנדסה, מערכות המידע ומטה החברה בגבעתיים יימשך גם מחר. השביתה גרמה היום לתקלות בקליטה וברשת כאשר אלפי אנשים בחו"ל שלא יכלו להוציא ולהכניס שיחות.

העובדים מוחים על כך שההנהלה מסרבת להכיר בהתארגנות למרות שיותר משליש מהעובדים הצטרפו להסתדרות. מדובר בצעד הראשון והעובדים מודיעים כי יחריפו בכל יום את צעדיהם ויוסיפו בכל יום צעדים ארגוניים נוספים בהתאם לנדרש.

בהסתדרות טוענים שההנהלה מביעה היסטריה בהיותה נוקטת בצעדים ילדותיים של התנכלות לחברי הועד בהיותה לוקחת לחבר ועד את הרכב מבניין ההסתדרות כאשר הוא נמצא בישיבה ולא יודע על כך. כמו כן החליפה את הקוד של הרכב ליו"ר ועד העובדים. ההסתדרות תעמיד לרשות חברי ועד הפעולה רכב חלופי.

כזכור, לפני כשלושה חודשים ההסתדרות הכריזה על יציגות בחברת פלאפון. בעקבות סירוב ההנהלה להכיר בהתארגנות העובדים בחברה ובוועד ולנהל מו"מ על הסכם קיבוצי, הכריזה ההסתדרות לפני כשבועיים על סכסוך עבודה בפלאפון.