משאירים את המטען בבית: המהפיכה הבאה בתחום האנרגיה הסולארית שאותה מייבאת חברת Green Line (גרין ליין) ייבוא ושיווק, תאפשר מעתה לכל אחד להטעין את הטלפון הנייד, האיפוד, או הטאבלט – ישירות מאנרגיית השמש, או באמצעות הנורה במשרד.

הדור הבא של המטענים הירוקים, אשר יוצגו במסגרת תערוכת cleantech, מאפשר גם לעשות שימוש באנרגיה שנאגרה – לצורך הטענת כל מוצר אלקטרוני אחר.

המוצרים החדשניים שמציגה החברה כוללים מטען סולארי לטלפון נייד שבו מותקנים שני שקעי USB להטענת שני מכשירים במקביל, וכן תיק סולארי אורטופדי שבתוכו מותקנת סוללה שנטענת על ידי השמש. התיק, שעליו מותקן פאנל סולארי קטן, מאפשר טעינה ישירה של טלפון סלולרי או מכשירים אחרים – בהם אייפד, או מצלמות דיגיטליות – בזמן שהייה בשטח.

המהפכה הסולארית החדשה מותאמת גם לרוכבי אופניים: התיק הסולארי לאופניים מאפשר להטעין מגוון של גאדג'טים, מותאם לכל סוגי האופניים (ניתן להרכבה על הכידון) ואף מכיל שני רמקולים חיצוניים המתחברים לכל מקור מוסיקה ומאפשרים להאזין למוסיקה בזמן הרכיבה.

המטענים הסולאריים של Green Line מאפשרים להנות מתקשורת זמינה גם במהלך מסעות בשטח, טיולים, או שהייה ממושכת מחוץ לבית. היתרון הבולט של המטען הסולארי טמון בכך שהוא אינו חייב להיות חשוף כל הזמן לאור השמש, ופועל גם באמצעות תאורת חדר - פתרון מושלם למי שרוצה ליהנות מהטענה אוטומטית של הנייד במהלך העבודה, השהות במשרד ואפילו בלימודים.

יתרון נוסף: לאחר סיום ההטענה, ניתן להשתמש באנרגיה שנאגרה בסוללה גם להטענת כל מוצר אלקטרוני אחר, כאשר זמן הטעינה והקיבולת של כמות המכשירים נמדד ביחס לקיבלת המטען.

המוצר הייחודי ייחשף ב CLEANTECH 2013- , הוועידה והתערוכה הבינלאומית השנתית ה-17 לטכנולוגיות מים, התייעלות אנרגטית, אנרגיה מתחדשת, בנייה ירוקה, מחזור ותחבורה ירוקה - שתתקיים בחודש הבא בגני התערוכה בתל אביב.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו