קריטריון מפלה. אטיאס
קריטריון מפלה. אטיאס פלאש 90

משרד השיכון הוא אחד המשרדים הנחשקים בין תיקי הממשלה. בסוף השבוע נחשף בערוץ 2 שנתניהו הבטיח את משרד השיכון לליברמן, ובסביבת נפתלי בנט, יו"ר הבית היהודי, גם רמזו כי הם 'פוזלים' לעבר התיק המדובר.

תשובת שר השיכון אריאל אטיאס לא אחרה לבוא. באירוע בהיכל התרבות ביהוד לרגל סיום חג החנוכה שהתקיים בליל אמש, תקף אטיאס את דורשי תיק השיכון, ביניהם, במרומז, את מפלגת הבית היהודי. 

"אף אחד לא יגיד לנו שאנחנו סקטוריאליים. אתם יודעים מי זה הסקטור שלנו? העם זה הסקטור שלנו. יש כאלה שאומרים שהם לא רוצים שה'סקטוריאליים' ינהלו את משרד הבינוי והשיכון. הם רוצים שהסקטור הקטן שלהם ינהל את משרד הבינוי והשיכון. אנחנו אומרים כל העם הוא הסקטור שלנו: יהוד, אור יהודה, רמלה, כל המקומות שאנחנו פועלים בהם בשביל מי שאין להם".

אטיאס הוסיף, כי "איך אנחנו יכולים לעזור לאלה שאין להם. הקרקע היא של המדינה היא לא של אף אחד אחר, היא לא של הממשלה או של משרד האוצר. הקרקע לא נועדה לשרת את הרווחים היא נועדה לשרת את האזרחים. הדרך לשרת את האזרחים היא לתת להם את היכולת לצמוח ולעלות. ברגע שמחזקים את החלשים כל החברה מתחזקת אבל אם חס ושלום יש פערים והחלשים נהיים עוד יותר חלשים, והחזקים נהיים עוד יותר חזקים - הפער הזה הוא בלתי נסבל".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו