הולך בדרכו? נתניהו ושרון
הולך בדרכו? נתניהו ושרון צילום: פלאש 90

ועד מתיישבי בנימין יוצא בימים אלו בקמפיין המציג את "תרומתו" של ביבי להרס ההתיישבות.

בוועד מתיישבי בנימין חיברו לידי סרטון אחד מספר תזכורות להרס והפגיעה בהתיישבות שהיו בתקופתו של נתניהו כראש ממשלה כשהמסקנה ברורה: ביבי פוגע בהתיישבות וכל הזמן מאשים את כולם כשבעצם הוא האחראי.

תשובת המדינה לגבי בית עזרא בחברון היתה הקש ששבר את גב הגמל. מקרה בית עזרא רק מציף את חוסר אמינותם של התירוצים של ראש הממשלה כשמיגרון  וגבעת האולפנא נהרסו.

יו"ר ועד מתיישבי בנימין, איציק שדמי, אמר כי "לאורך כל הקדנציה אמר נתניהו כי היועצים המשפטיים ובג"צ מנעו ממנו לשמור על ההתיישבות. אבל מקרה בית עזרא הוא ההוכחה שביבי באמת לא רוצה. נתניהו חייב להודיע עוד לפני הבחירות שבית עזרא יוחכר ליישוב היהודי בחברון".

לדבריו, "זה בית יהודי לכל הדעות, ועדת ערר של שלושה שופטים קבעה שהבית צריך להישאר בשליטה יהודית, מייק בלאס כבר פרש מזמן ובכל זאת על חוות הדעת שלו נבנתה תשובת המדינה".

"נתניהו פשוט לא רוצה והולך עקב בצד אגודל בעקבות מורשת שרון. אני מאמין שחלק מתפקידנו כוועד מתיישבי בנימין הוא להתריע ולשקף את התנהגותו של ראש הממשלה בקדנציה האחרונה ולדרוש ממנו ומחבריו לממשלה להתנהל אחרת לחלוטין לקראת הקדנציה הבאה", הוסיף שדמי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו