שאול מופז בכנס הפעילים של קדימה
שאול מופז בכנס הפעילים של קדימה דנה הורנשטיין

תנועת קדימה ערכה היום (ראשון) כנס בחירות בהשתתפות כ-400 פעילים מרכזיים מכל הארץ.

במסגרת האירוע אשר נערך בבית המפלגה שבפתח תקווה, הוצג לנוכחים קמפיין הבחירות וסרטון תעמולה של המפלגה.

במהלך נאומו, פנה יו"ר מפלגת 'קדימה', שאול מופז, לח"כים ולפעילים, "קדימה קיימת, חיה ותמשיך לפעול למען בטחונה של ישראל גם בכנסת הבאה. אני דואג לביטחון ואני דואג לחיילים. בביטחון אין מועדי ב. ובביטחון אסור להמר. חיילי צה"ל נלחמים כדי שכולנו נישן בשקט – ואנחנו מתייצבים פה כדי להלחם בשבילם".

מופז הוסיף, "אני לא שוכח  מאין באתי. גדלתי בפריפריה בשולי החברה הישראלית, המפתח שפתח את הדלת עבורי היה החינוך ואני  רוצה להעניק לצערים את המפתח  הזה – את ההזדמנות הזו שאני קיבלתי".

"יש מצב אבסורדי", אמר מופז, "החיילים שלנו שמסכנים את חייהם ועושים את כל שנדרש למען המדינה לא זוכים לתמורה שנדרשת עבור חיזוקם. אם מדינת ישראל יודעת לתת לאברכים  היא יודעת לתת  גם לחיילים. כל אזרח מאמין בזה, אני מאמין בזה, קדימה מאמינה בזה. אני יודע  היכן נמצא התקציב הזה ואפשר להשיג אותו".

הוא הוסיף עוד כי מדינת ישראל "זקוקה למפלגת מרכז חזקה, לקדימה חזקה, למפלגה שמציגה את השיוויון בנטל במקום גבוה בסדר היום שלה. שיבואו אלה שזורקים הצהרות ויגידו מה הם עשו למען השיוויון בנטל. לנו יש הוכחות כי אנחנו אנשי מעשה".

יו"ר מטה הבחירות, של המפלגה, ח"כ ישראל חסון, אמר כי "כולם מכירים פוליטיקאים, כולם מכירים עסקי בידור אבל אף אחד לא מכיר מספיק אנשי מעש. שאול הוא איש מעש ויחד אנחנו ננצח. אנחנו נעבור כל קושי וללא כל ייאוש או תסכול. אנו נצא מהשלב הזה מחוזקים. אף אחד כאן לא מחפש ג'ובים כל האנשים שנמצאים פה נמצאים כדי לשמור על דבר מרכזי, ניהול המדינה – וניהול המדינה אינו שעשוע או תחביב. שלבו איתנו ידיים - אנחנו כאן כדי  לשמור על המדינה הזו - כירושה  לילדים שלנו, ונעשה את זה בגדול".

ראש עיריית עכו, שמעון לנקרי, שהנחה את הערב אמר "אין בכוונתנו לפגוע באיש. לא באברכים ולא בחרדים. אולם דרישתנו ברורה. לילדנו מגיע לפחות אותם תנאים. יחד עם שאול, נגיע אל היעד. זה לא קל וגם לא פשוט ושאול לא מכיר דרכים פשוטות וקלות ובנסיונו ובכישוריו חצה את כל הנחלים, הערים, והנהרות. חברים נמדדים לא רק שטוב אלא בעיקר כשקשה. שאול הוא חבר. אני מאמין בו, מאמין בדרכו ומאמין בקדימה. אנחנו בבחירות האלה הולכים להפתיע".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו