"פתק לחד"ש הוא פתק לשמאל אמיתי"

באותו יום בו נפתח קמפיין הליכוד נפתח גם קמפיין הבחירות של מפלגת השמאל הקיצוני חד"ש, תחת הססמה "שמאל שעובד".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ב בטבת תשע"ג

התנגד. חנין
התנגד. חנין
פלאש 90

פעילי ופעילות חד"ש התאספו היום (שלישי) במטה המפלגה בתל אביב כדי לפתוח את קמפיין הבחירות של המפלגה תחת הסיסמא "שמאל שעובד".

את האירוע פתח אמג'ד שביטה, ראש מטה הצעירים של חד"ש, שחשף סקר המראה כי בקרב הצעירים הערביים קיימת התחזקות משמעותית בתמיכה בחד"ש, שצפויה להביא להגדלת כוחה של חד"ש בכנסת הבאה.

חבר הכנסת, דב חנין, שהוביל בכל מדדי החקיקה בכנסת הקודמת – סביבתית, חברתית, למען זכויות עובדים ולמען אנשים עם מוגבלויות, אמר: "פתק לחד"ש הוא פתק לשמאל אמיתי. שמאל שעובד. בשביל כולם. יחד. ערבים ויהודים".

ד"ר יעלה רענן, מועמדת מטעם חד"ש לכנסת ותושבת עוטף עזה, סיפרה על פעילותה המשותפת עם הקהילות הבדואיות בנגב. היא אמרה: "אני מתרגשת לגלות בכל פעם מחדש את הפעילים והפעילות של חד"ש שנאבקים לצדי בכל המאבקים הפוליטיים, הסביבתיים, והחברתיים בישראל".
 
אלון-לי גרין, פעיל מרכזי במחאה החברתית ומקים איגוד המלצרים הארצי, אמר: "אי אפשר להפריד בין כיבוש לזכויות עובדים, בין הצורך להלאים את משאבי הטבע והבנקים לבין הפתרונות שאנו דורשים בדיור, בחינוך, בבריאות וברווחה".

שרון לוזון, חבר מועצת העיר תל אביב ויו"ר אסיפת הנציגים של ארגון "כוח לעובדים", אמר כי "חד"ש היא תנועה שפעילה כל השנה בכנסת ובשטח. בהפגנות, במאבקים, בהתאגדויות עובדים, הפעילים של חד"ש ונציגיה בכנסת סוללים את הדרך למהפכה חברתית."