יד שרה: נקודות לתרומת כסאות גלגלים

נשארו לכם נקודות בכרטיס האשראי? תוכלו לנצל אותן למטרה טובה. כל הנקודות שיתרמו ליד שרה יוקדשו לרכישת כיסאות גלגלים שיושאלו.

אורנית עצר , י"ח בטבת תשע"ג

יד שרה
יד שרה
איציק ינסוביץ

בעלי כרטיס אשראי של לאומי קארד יכולים לנצל את הנקודות שברשותם עד הלילה. נקודות שנצברו בתכנית "נקודות והטבות לאומי קארד" ולא ינוצלו - יימחקו. ללאומי קארד נקודות בשווי 40 מיליון שקל והיא החליטה כי ניתן לממש אותן רק עד סוף השנה האזרחית. את הנקודות אפשר להמיר במגוון אפשרויות לתרומה למטרות שונות וביניהן תרומה ליד שרה.

יד שרה החליטה כי כל הנקודות שייתרמו במסגרת לאומי קארד יוקדשו לרכישת כיסאות גלגלים שיושאלו ללא תמורה בסניפי יד שרה ברחבי הארץ. בשנת 2012 השאילה יד שרה כ-35,000 כיסאות גלגלים, ובשנה הבאה יד שרה מתכננת לרכוש 1,500 כיסאות גלגלים חדשים מתרומות הציבור.

בעלי כרטיס אשראי לאומי קארד המעוניינים לתרום את הנקודות שברשותם יכולים לפנות למוקד לאומי קארד בטל' 03-617-8888 ולבקש להמיר את הנקודות לתרומה ליד שרה.

התקציב השנתי של יד שרה הוא כ-80 מיליון שקל. יד שרה אינה זוכה לתקציב ממשלתי שוטף ופעילותה מתאפשרת בעזרת תרומות. בשנה האחרונה סייעו מתנדבי יד שרה לכ-420,000 איש ביותר מ-100 סניפים ברחבי הארץ.