מחליטים להיאבק. הכנסת
מחליטים להיאבק. הכנסת פלאש 90

ראש שדולה המשפחה העיתונאי גיל רונן, תוקף את  הקמפיין של הליכוד, וקובע כי ההתנגדות לוועדה לקידום האישה בכנסת מוצדקת וחוצה גבולות. "את הוועדה הזאת הקימה נעמי חזן על ידי הקרן החדשה ויחד עם יעל דיין. זו ועדה שהוקמה על ידי השמאל הקיצוני".

לדבריו, השפעתה של נעמי חזן על הוועדה נמשכת עד היום. "עם כל הכבוד לציפי חוטובלי שעומדת בראש הוועדה, כיום יש רשות לקידום האישה במשרד ראש הממשלה ונעמי חזן פעילה ברשות הזאת עד לעצם היום הזה".

רונן טוען כי הוועדה לקידום האישה העבירה מאות חוקים שנוגדים את ערכי המשפחה והמסורת. "זה מבול בלתי פוסק של הצעות חוק שמשפילות את מעמדו של האב בתוך המשפחה, היום אפשר לזרוק את הגבר על כלום מהבית. האישה מתקשרת וטוענת שהיא מאוימת וזהו נגמר. גברים מפחדים להינשא כי הם עלולים למצוא את עצמם בתוך זמן קצר עבד נרצע למזונות", אומר רונן לערוץ 7.

רונן מקווה שבכנסת הבאה נציגי הבית היהודי יעמדו חוצץ כנגד הועדה המסוכנת. "אני צופה שבכנסת הבאה זה יהיה העניין החם. נכנסות לכנסת כמה פמיניסטיות לוחמניות עם סכין בין השינים, כדוגמת מרב מיכאלי וחברותיה, הן ינסו לחזק את מלכודת השמאל הקיצונית הזאת. אני מקווה שלבית היהודי תהיה תשובה הולמת ושהנושא יפתח בצורה הוגנת".