נתניהו מתכנן ממשלת שמאל. בנט
נתניהו מתכנן ממשלת שמאל. בנט צילום: ניסים לב

יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט נאם הבוקר (שני), בכנס ירושלים העשירי, ודחה את הטענות לפיהן הוא מסתיר כביכול את רשימת 'הבית היהודי' לכנסת.

בנט אמר בכנס כי הוא שמח בכל רשימת הבית היהודי, "מרבים בימים האחרונים להגיד 'יש לך רשימה ואתה מסתיר אותה', אני לא מסתיר אף אחד, אני גאה ברשימה הכי ציונית הכי ערכית הכי צעירה והכי מגוונת", אמר.

"אף אחד לא ילמד אותנו מה זו פריפריה", אמר בנט והזכיר את סגן ראש העיר באר שבע, אבי וורצמן, שמתמודד ברשימת הבית היהודי, וכן את שולי מועלם, "שעזרה רבות לאלמנות צה"ל, שיוכלו להתחתן ולא לאבד את הזכויות".

לדבריו, ראש הממשלה בנימין נתניהו מתכוון להקים ממשלת שמאל בכנסת הבאה, "ציפי לבני לא מוכנה להתחייב שלא תשב בממשלת נתניהו".

"התוכנית של ראש הממשלה היא להקים ממשלת שמאל כמו שקרה בבחירות הקרובות, הציבור בחר ממשלה לאומית וקיבל את אהוד ברק", העריך.

"בפרשת השבוע קראנו על משה רבנו, גדול המנהיגים שבכלל לא רצה לקבל את המשימה, בלי יכולת רטורית, איך מנהיג עם פגמים כאלו יכול להצליח בהנהגה? הסוד של משה היא סוד הענווה. מה זו ענווה? להכיר ביכולת שלך אך להבין שכל כולך זה בסך הכול כלי למען עם ישראל", הוסיף.

"אנחנו באים להיות עבדים של עם ישראל, לא נלך בדרכים מושחתות, לא נדאג לשררה, אלא נפעל כולנו למען עם ישראל, איננו מורמים מעם אלא משרתים של עם ישראל", סיים בנט.