משה פייגלין
משה פייגלין ניסים לב

יו"ר חטיבת מנהיגות יהודית בליכוד, משה פייגלין, האשים הבוקר (שני) בכנס ירושלים העשירי את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, בכך שיזם את מלחמת לבנון השנייה בכדי "לתת רוח גבית למקרים כמו בעמונה".

פייגלין אמר כי הוא "סולד" מדרכיו של אולמרט, "יש כל מיני פוליטיקאים שלא מצאו חן בעיני אך מאולמרט סלדתי יותר", אמר. לדבריו, אולמרט שהוביל למלחמת לבנון השנייה גרם באמצעותה "להרג של יותר ממאה ישראלים במלחמה הזו".

רב היישוב עפרה, הרב אבי גיסר, מחה על האשמתו החריפה של פייגלין - "אתה פוגע בזכרם של חללי צה"ל", אמר הרב גיסר, אך פייגלין לא שב בו מעמדתו.

בהמשך דבריו האשים פייגלין בשחיתות מוסרית את מערכת המשפט בישראל, "הציבור איבד אמון בשופטים ולא מכיר בערכאות המשפטיות כערכאות מוסריות, פיילגין האשים את השופטים בטענה שהם מאמצים סמכות שלא ניתנה להם, כדי לעצב את האג'נדה של הציבור".

בנוגע ליו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, אמר פייגלין כי הוא אינו יודע מה הוא עשה או לא, אך האשים את הפרקליטות "שצצה עם התביעה שבועיים לפני הבחירות", פייגלין אמר כי פוגעים בליברמן  "וזוהי שחיתות גדולה".

"שופטי בית המשפט העליון רמים מעם ולא עומדים לביקורת ציבורית", פייגלין תקף את התקשורת שלדבריו מסייעת להם ומרוויחה על כך "באמצעות ארגונים שונים". פייגלין סיים את דבריו, "שחיתות במערכת המשפט".

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7