איציק שדמי
איציק שדמי ערוץ 7

ועד מתיישבי בנימין העלה סרטון חדש, שבו מוזכר כי ראש הממשלה נתניהו התחיייב בנאום בר אילן למדינה פלשתינית מפורזת ומציגים מנגד את אבו מאזן שאומר שבמדינת פלשתין שתקום לא יוותר על אף שעל מירושלים.

מאז תחילת מערכת הבחירות פרסמו ועד מתיישבי בנימין מספר סרטונים המזכירים לציבור הלאומי הנאמן לארץ ישראל את פעולותיה של ממשלת ישראל שפגעו בהתיישבות לעיתים בצורה חסרת תקדים.

בתור הוכחה לכך שנתניהו מתכנן להקים מדינה פלשתינית מציגים בוועד ראיון שנערך עם שותפו הבכיר של נתניהו,  אביגדור ליברמן שהודיע שנאום בר אילן יהווה קווי היסוד לממשלה הבאה, ואת שר השיכון אריאל אטיאס שהתראיין ברדיו לאחר אישור הבניה כביכול בE1  בו אמר בהתנצלות כי ממשלת ישראל בנתה הכי פחות ממשלות קודמות. מלבד כל אלו מוזכר בסרטון נושא אי-אמוץ דו"ח לוי.

בוועד אמרו על הסרטון: "את נתניהו, להבדיל ממפלגות חדשות או כאלו שלא היו בשלטון אפשר לבחון על פי מעשיו. למרות שעשה גם דברים טובים למען ההתיישבות. במבחנים החשובים ביותר, הבסיסיים ביותר הוא פעל בניגוד להצהרותיו ובניגוד לבית הגידול שלו. אנו מציינים בסרטון כי אם יצהיר שיאמץ את דו"ח לוי ויכחיש את אמירתו של שר החוץ שלו וחבר מפלגתו ליברמן או אז הדברים ייראו אחרת. נכון לעכשיו, ישנה סכנה גדולה שנתניהו מתכנן מהלכים שיקרעו את ההתיישבות וכשירות לציבור אנו מציגים זאת לבוחרים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו