מרזל ובן גביר
מרזל ובן גבירפלאש 90

פעילי וראשי מפלגת 'עוצמה לישראל' יקיימו היום צעדה בלב הכפר הערבי מוסמוס שבואדי ערה. כוחות משטרה נערכים לאבטחה מאסיבית של האירוע.

צעדת המפגינים תתקיים תחת הכותרת 'ללא חובות אין זכויות' ולטענתם של אנשי המפלגה הכפר הוא המקום הטוב והנכון ביותר להכריז את ההכרזה שהייתה לסיסמת קמפיין הבחירות של המפלגה.

נזכיר כי גורמים ערביים ניסו למנוע את קיומה של הצעדה, ואולם בית המשפט הורה למשטרה לאפשר את קיומה.

בראש הצועדים יהיו ח"כ בן ארי יחד עם שאר מועמדי התנועה לכנסת ברוך מרזל, אריה קינג ועו"ד איתמר בן גביר, כשהם מצוידים במפות תוכנית המתאר של הכפר ושלטים הנושאים את הכיתוב 'אם אין חובות אין זכויות'.

ח"כ בן ארי אומר: "זה המסר שאנו מדברים עליו לכל אורך הקמפיין, לא יכול להיות שבערים שלמות ובכפרים רבים במיוחד בנגב ובגליל, יתנהלו כאילו מדובר במדינה נפרדת. מי שרוצה זכויות חייב לשלם ארנונה, חייב לבנות בניה חוקית וחייב להיות נאמן למדינת ישראל. כמו שיש את דו"ח טליה ששון על המאחזים ביו"ש, חייב להיות דו"ח על הבנייה הבלתי חוקית בנגב ובגליל".

בהודעה שפורסמה על ידי מועצת הכפר מוסמוס הוזהרה  המשטרה כי המשטרה היא לבדה תישא בהשלכות ובתוצאות של הביקור ושל מה שיתרחש במהלכו בכפר. "מוסמוס לא תנהג בצורה פחותה יותר ממה שנהגו בני הכפרים הערביים האחרים אשר גרשו את הפסולת האנושית -הימין הציוני והדפו אותם מאדמתם, לא אהלן ולא סהלן לכם על אדמתנו אתם הזרים היתומים חסרי השורשים".