ארדן: אין לנו כל קשר לסרטון נגד הבית היהודי

השר ארדן דוחה בתוקף טענות לפיהן הליכוד יצר את הסרטון "יגאל עמיר", והבהיר "הליכוד והבית היהודי ישבו יחד בממשלה הבאה".

ישי קרוב , י"א בשבט תשע"ג

ארדן נגד בנט ופייגלין
ארדן נגד בנט ופייגלין
ניסים לב

השר גלעד ארדן מכחיש בכל תוקף את שייכותה של מפלגת הליכוד לסרטון 'יגאל עמיר' נגד מפלגת הבית היהודי, שהופץ ברשת בימים האחרונים.

"אני מודיע כאן כיו"ר מטה ההסברה של הליכוד, שאנחנו לא מאחורי הסרטון הזה", הדגיש ארדן בראיון לערוץ 7, "אין לנו כל קשר אליו ואני מצטער שמאתמול יש מערכת הסתה נגדנו".

ארדן ציין בראיון כי יש מי שמסית נגד הליכוד, "מפיצים לשון הרע ומנסים לחבל בטלפונים של פעילי המטה. גם בשעה זו פעילים ביש"ע מתקשרים מאות פעמים למטה - רק כדי להפריע למטה הבחירות של הליכוד. זה דבר חמור", אמר ארדן וסייג כי אינו מתכוון בדבריו לפעילי מפלגת הבית היהודי.

:אני קורא לכולנו להפסיק עם הדברים האלו. יש לנו מספר שעות עד שהקלפיות תיסגרנה, בואו נפעל לחיזוק המחנה הלאומי".

ארדן הוסיף עוד כי "כשיגאל עמיר מצביע למישהו, אין לזה שום קשר לציונות הדתית. אני עצמי בן למשפחה דתית לאומית והציבור הזה הוא חלק מאיתנו וחלק מהנהגת הליכוד".

בהתייחסו לקמפיינים של הליכוד נגד מפלגת הבית היהודי, אמר ארדן, "האם זו היתה טעות - נעשה את החשבונות לאחר הבחירות אבל באופן עקרוני זה דבר טבעי מאוד שבמערכת בחירות מתמודדים על הקולות ומנסים לקבל כמה שיותר קולות והליכוד פעל כמו שבנט יודע לתקוף את ראש הממשלה. הליכוד הציג הבדלי עמדות".

השר התייחס להמשך הקשר בין שתי המפלגות, "זה די ברור שנשב יחד באותה קואליציה ומי שאומר אחרת, עושה זאת רק מאינטרסים אישיים. הליכוד והבית היהודי ישבו יחד בממשלה הבאה והכל יהיה בסדר, רק בא נדאג שנהיה גדולים ולא נפגע אחד בשני".