האנטי וירוס שיחזיר את המחשב הגנוב לבעליו

"אנטי-גניבה" (Anti-Theft) מתקדמת לאיתור המחשב הנייד במקרה של אובדן או גניבה. לקוחות עם רשיון פעיל יוכלו לשדרג ללא עלות נוספת.

ניר הר זהב , ח' באדר תשע"ג

מחשב נייד אבטחה
מחשב נייד אבטחה
פלאש 90

חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security, שחררה היום את הדור הבא של תוכנות האבטחה שלה, גרסה 6.

בין הפיצ'רים החדשים בחבילת האבטחה ניתן למצוא את מערכת ה Anti-Theft, שמאפשרת למשתמש לאתר את המחשב על גבי מפה, לחסום גישה מרחוק למידע הרגיש, לצפות במתרחש במחשב ואף לצלם את הגנב באמצעות המצלמה המובנית, כמו כן לשלוח הודעות לגנב (או למוצא הישר).

על מנת להקל על השימוש במערכת, בנתה ESET פורטל אישי לכל משתמש my.eset.com דרכו הוא יכול לבצע את כל הפעולות הרלוונטיות ובהתאם להגדרות שנקבעו מראש על ידי המשתמש.

גרסה 6 של תוכנות האבטחה שלה כוללת גם אפליקציה לסריקת הפרופיל בפייסבוק לאיתור קישורים זדוניים – ESET Social Media Scanner – אשר זמינה בחינם גם לגולשים שאינם לקוחות החברה, דרך הפייסבוק.

בנוסף שיכללה את מנגנון האנטי-פישינג שאחראי על מניעת ניסיונות לגניבת סיסמאות ופרטי זהות רגישים, לצד יכולות משופרות כגון סריקה מהירה המבוססת על טכנולוגית ענן (שימוש במאגר מידע עצום של דגימות וירוסים בענן) המאפשרת לקבל דירוג מוניטין של כל קובץ במחשב, בקליק אחד.

"התוספות והשיפורים החדשים שהכניסה ESET לגרסאות החדשות של תוכנות האבטחה שלה באים לתת מענה לצרכים היום יומיים של המשתמשים הביתיים ולמציאות בה אנו חיים" אומר רונן מואס, מנכ"ל ESET ישראל. "עם הגרסאות החדשות, אנחנו מסוגלים לתת ללקוחות מענה גם לאיומים הגוברים ברשתות החברתיות, בדגש על הפייסבוק, ולמעשה הלקוח מקבל פתרון כולל גם למחשב, גם למידע האישי וגם לשימושים הרבים שלו ברשת האינטרנט, מבלי לחשוש יותר מהסכנות הרבות שם"

בגרסה החדשה משולבים גם מאפיינים קיימים: חומת האש, בקרת הורים, בקרת התקנים חיצוניים (סריקה אוטומטית של דיסק און קי וכל כונן חיצוני) ועוד.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il