סמסונג מציגה את GALAXY NOTE 8.0

סמסונג הכריזה על טאבלט חדש לסדרת ה-Note (נוט) המצטרף ל-Galaxy Note 10.1 ומכשיר ה-Galaxy Note 2.

ניר הר זהב , י"ד באדר תשע"ג

סמסונג אלקטרוניקס בע"מ הודיעה ​​היום על השקתו של הטאבלט 8 אינץ', ה- Galaxy Note 8.0, אשר מציג עידן חדש של טכנולוגייה בסדרת ה Note האינטליגנטית שמציתה מחדש את קטגוריית הטאבלטים במידות הביניים (Mid size) שהחלה סמסונג בשנת 2010.

בחברה מציינים כי למכשיר ה- Galaxy Note 8.0 ביצועי מולטימדיה ללא תחרות במסך קומפקטי שניתן לאחוז ביד אחת, זאת יחד עם הכוח והטכנולוגיה המתקדמים באמצעותם הוא מספק את חוויית שימוש יוצאת דופן ומבטיח כי ניתן יהיה להשיג רמות חדשות של ריבוי משימות יעיל.

בנוסף, ה- S Pen מחבר את החידושים האחרונים יחד עם  קלות השימוש המסורתי בעט ונייר ויוצר חווית שימוש מובייל מתוחכמת אשר תשפר את איכות החיים בזמן תנועה.

"ההשקה של ה- Samsung GALAXY Tab עם מסך 7 אינץ' בשנת 2010 פתחה פרק חדש בתעשיית הסלולר. וכעת, כעבור כמעט 3 שנים, סמסונג ממשיכה לפתח – מוצר נוסף המתאים עצמו בצורה אידאלית לאורח החיים המודרני", אמר JK Shin, נשיא חטיבת IT & Mobile Communications, סמסונג אלקטרוניקס.

" ה- Galaxy Note 8.0 מעורר חיים חדשים בקטגוריה זו, תוך שהוא מספק את השילוב המושלם בין ניידות ופרודוקטיביות יומיומית והתוצאה היא פתרון ראשון מסוגו, אשר מתאים לגודל כיס ומעשיר את חיי היומיום שלנו", הוסיף Shin.

מכשיר ה- Galaxy Note 8.0 מספק פתרונות חדשניים שבבסיסם אלמנט של פונקציונאליות, כמו למשל: פונקצית ה- multi window אשר מאפשרת לפצל את מסך ה- 8 אינץ' לשימוש במס' אפליקציות בו זמנית, הדור החדש של ה- S Pen של סמסונג עם שימושיות מתקדמת, גישה לחבילת תבניות S Note וכלים המאפשרים יצירה, עריכה, ניהול ושיתוף מסמכים, טכנולוגיית ה- "reading mode" של סמסונג לקריאת ספרי e-books עם הרזולוציה הטובה ביותר, צפייה בסרטוני וידיאו ושיחות קוליות.

כמו כן, ב- Galaxy Note 8.0 גם חבילות חדשות של שירותים ותוכן מוטענות מראש, ללא תוספת תשלום ובפעם הראשונה, בטאבלט GALAXY של סמסונג, גם אפליקציות החדשניות  Flipboard ו- Awesome Note.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il