הכירו את אפליקציית CamMe

אפליקציית מצלמה ייחודית הנשלטת מרחוק ע"י מחוות כף יד ומאפשרת לצלם תמונות ללא צורך בהחזקה של המכשיר או באדם נוסף לצילום

ניר הר זהב , ט"ו באדר תשע"ג

הכירו את אפליקציית CamMe-ערוץ 7
פלאפון, סמארטפון גלקסי S2
ערוץ 7

חברת פוינטגראב משיקה את חוויית השליטה בעזרת מחוות כף יד לעולם המובייל.

הפתרון של פוינטגראב כולל SDK חדש למפתחי iOS ומאפשר ליצור אפליקציות ומשחקים המופעלים בעזרת זיהוי מחוות כף יד ע"י המצלמה הרגילה המצוייה במכשירי הטאבלט והטלפונים החכמים הקיימים היום בשוק.

ממשק ההפעלה האנושי למכשירים ניידים מאפשרת זיהוי צורת כף היד ומחוות ממרחק של עד 3 מטרים וכולל מחוות כגון: tracking, swipes, drag and drop, zoom, thumbs up, mute ועוד מגוון מחוות שיעמדו לשימוש המפתחים בכדי ליצור אפליקציות ומשחקים חדשים המבוססים על המימד החדש.

ממשק המשתמש האנושי מאפשר אינטראקציה חדשה של משתמשים עם מכשירים ניידים ומזמן עולם חדש של אפשרויות. משליטה במאפיינים פונקציונאליים של המכשיר כגון מענה לשיחה, השהייה של שעון מעורר, השתקה, ושליטה מלאה באפליקציות כגון אלבומי תמונות, וידאו וכו ועד חווייה חדשה לגמרי בעולם המשחקים, המשתמשת בחלל הפיזי סביב המכשיר כחלק מחוויית המשחק במסך המכשיר עצמו.

חוויית משחק חדשה המרחיבה את עולם המשחק ומוציאה אותו אל מחוץ למסך לסביבה האמיתית של המשתמש. שימוש במחוות ידיים וזיהוי המרחק היחסי של היד מהמכשיר מאפשר שליטה וניהול המשחק עצמו. לדוגמא משחק חץ וקשת, באולינג או כל משחק אחר בו ניתן להשתמש בחלל ותנועות חיצוניות למסך, השולטות במתרחש במסך עצמו תוך זיהוי התנועה והמרחק ממנו.

"אנו גאים להוסיף מימד חדש לחוויית המובייל המוכרת שבעיקרה מבוססת על ממשק מגע", אמר חיים פרסקי מנכ"ל פוינטגראב, "פוינטגראב מזמינה את קהילת המפתחים לקחת חלק פעיל בהכרת החווייה החדשה הזו למשתמשים ע"י יצירה, דמיון ופיתוח של אפליקציות ומשחקים המתוכננים להפעלה ע"י מחוות כף היד".

ניתן להוריד את CamMe בלינק: https://itunes.apple.com/us/app/camme/id597208969?mt=8

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il