צביקי סטרוק
צביקי סטרוק יוני קמפינסקי

לפני כחצי שנה החל צביקי סטרוק, בנה של ח"כ אורית סטרוק, לרצות שנתיים וחצי בבית הכלא. בית המשפט הרשיע את סטרוק באלימות, לכאורה, כלפי נער ערבי לאחר שזה התלונן כנגדו. מאז נותרה רעייתו לבדה עם הילדים.

לפני חג הפסח החליטו בוועד מתיישבי בנימין לעזור לרעייתו של צביקי למכור את בקבוקי היין – פרי התוצרת החקלאית של בעלה. מדובר במאות בקבוקים של יין איכותי מענבי אזור שילה הידועים בטעמם.

למרות האיכות של היין רעייתו של צביקי לא יכולה לשווק אותו לבדה בערב חג הפסח, בעיקר נוכח העובדה שאת כל מטלות הבית, הפרנסה וגידול הילדים היא מבצעת בימים אלו ללא עזרת בעלה.

"צביקי נמצא בבית האסורים בעקבות עלילת דם של ערביי האזור שגם חיבלו בכרמו וניסו לפגוע בהתיישבות בבנימין", אמרו השבוע בוועד מתיישבי בנימין, וציינו כי תמיכה בצביקי הינה חיזוק ההתיישבות והבהרה לכל המנסים להחליש את היישובים כי אנחנו כאן כדי להישאר. "זה הזמן שלנו, תומכי ההתיישבות בשומרון ובבנימין, להתגייס לנושא".

בוועד הוסיפו כי המכירה תעשה דרכם ואלו שירכשו את היין יקבלו אותו לביתם במשלוח. "נוסף על העזרה לפרנסת המשפחה ולחיזוק ההתיישבות מדובר ביין איכותי ועשיר בטעמים", הדגישו בוועד.

למעוניינים לרכוש את היין: תאיר - 052-7203419, מעיין - 052-7203918, או שלחו הזמנה לדוא"ל: tzvi.winery@gmail.com

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו