סבה של סגן הילה בצלאלי שם קץ לחייו

סבה של סגן הילה בצלאלי, שנהרגה בחזרות לטקס בהר הרצל, קפץ אל מותו. הוא פונה לבית החולים במצב אנוש -מ אך אוחר יותר נקבע מותו.

עוזי ברוך - ערוץ 7 , כ"ב באייר תשע"ג

יעקב בצלאלי, סבה של סגן הילה בצלאלי, שנהרגה לפני יותר משנה מקריסת גשר התאורה בעת חזרות לטקס יום העצמאות בהר הרצל, ככל הנראה שם קץ לחייו.

צוות של מד"א הגיע אחר הצהריים לבנין ברחוב אלי כהן באשקלון, בעקבות דיווח על אדם בן 74 שמוטל בסמוך לבניין ככל הנראה ללא רוח חיים. צוות הפראמדיקים טיפל בו במקום, והוא הובהל לבית החולים ברזילי בעיר כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית, אך שם נקבע מותו.

בעיתון "ישראל היום" דווח כי קרובי משפחה סיפרו כי מאז המקרה, התקשה יעקב להשלים עם מותה של נכדתו והיה רוי בדיכאון במשך חודשים רבים.
אחד משכניו סיפר: "אני מכיר אותו היטב. הוא היה אדם שמח בחלקו אבל מאז מותה של נכדתו, שלפי ידיעתי הוא היה מאוד קשור אליה, הוא איבד את שמחת החיים. לפעמים הייתי רואה אותו במדרגות או ברחוב ושואל אותו בשלומו, והוא תמיד נשמע עצוב וכבוי".
עוד הוסיף השכן: "ניסיתי לעודד אותו, אבל הוא תמיד חזר וסיפר כי נכדתו הילה חסרה לו, וכמה הוא אוהב אותה ועד כמה הוא מתקשה להשלים עם מותה. עצוב מאוד שכל הטרגדיה הזאת החלה בגלל רשלנות לקראת יום העצמאות אשתקד. אני יודע שאמה של הילה, סיגלית, גם היא מתקשה לחזור לחיים הרגילים מאז מות בתה, ועכשיו הסבא. עצוב מאוד".