מנכ"ל העירייה מסתער על לשכת הבוס

קרוב לאלף איש השתתפו בכנס הכרזת המועמדות של יאיר רביבו לראשות העיר לוד. "לא אחד שיהיה משועבד לקבלנים ובלי פוליטיקה ישנה".

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ד בסיון תשע"ג

מנכ"ל העירייה מסתער על לשכת הבוס-ערוץ 7
יאיר רביבו
יגאל בוקובזה

קרוב לאלף תושבי לוד הצטופפו השבוע (שני) במטה הבחירות של יאיר רביבו, להביע בו תמיכה במרוץ לראשות העיר.

רביבו, מוותיקי לוד ועורך דין בהכשרתו, התפטר מתפקיד מנכ"ל העירייה לפני כשבועיים כדי להתמודד על תפקיד ראש העיר, תוך שהוא שומר על יחסים טובים עם ראש העיר הנוכחי, מאיר ניצן.

"כמנכ"ל עירייה, היתה לי הזכות להיות בבית הספר הכי טוב עם מאיר ניצן. עכשיו, אחרי שנתיים של תכנון, הגיעה העת להפיכה המגמה, ליישם את הכל ולפרוץ קדימה", הכריז רביבו בכנס התמיכה.

רביבו, המתמודד לעירייה מטעם סיעת הליכוד, הגיע לכנס יחד עם רעייתו יקירה על רקע הג'ינגל שכבר הולחן עבור מערכת הבחירות. הוא הציג את משנתו בפני הנוכחים בכל הנוגע למערכת החינוך בלוד, לתוכנית הביטחון האישי של התושבים וכן את שאיפותיו בתחום התיירות. "לוד נמצאת בנקודה קריטית, היא יכולה לעבור מבלימה לצמיחה, או חלילה לחזור לאחור".

"רק מנהיגות נקיה, אמיצה, שתדאג לאינטרס הציבורי ולא של המקורבים, תוביל לעבר צמיחה, לעתיד טוב יותר. צריך ראש עיר טוב, שמכיר, שורשי עם מחויבות ללוד. ראש עיר שתושביו גאים בו. לא אחד שיהיה משועבד לקבלנים ובלי פוליטיקה ישנה", אמר.טוען....

(צילום: יגאל בוקובזה)