גפני וגלאון מציגים: תכנית כלכלית אלטרנטיבית

חה"כ גפני וגלאון יציגו במסיבת עיתונאים את מה שהם מכנים 'האלטרנטיבה לפגיעה הקשה המתוכננת במעמד הביניים ובשכבות המוחלשות'.

חיים לב - ערוץ 7 , י"ט בסיון תשע"ג

גפני וגלאון מציגים: תכנית כלכלית אלטרנטיבית-ערוץ 7
"מורכב", משה גפני
צילום: פלאש 90

התשובה החרדית השקטה ללפיד?

יו"ר ועדת הכספים לשעבר ח"כ משה גפני (יהדות התורה) ויו״ר מרצ זהבה גלאון יציגו מחר ב- 11:20 במסיבת עיתונאים משותפת בחדר סיעת מרצ את מה שהם מכנים 'האלטרנטיבה לפגיעה הקשה המתוכננת במעמד הביניים ובשכבות המוחלשות'.

לדברי דוברו של גפני, ירח טוקר, השניים יציגו תכנית כלכלית חברתית חלופית לחוק ההסדרים של לפיד, הכוללת גם את צד ההכנסות שיכניסו לקופת המדינה עשרות מיליארדים בלי לפגוע במעמד הביניים והשכבות המוחלשות.

במהלך יום האתמול, כשיאיר לפיד יצר משבר קואליציוני סביב סוגיית הטלת הסנקציות הפליליות על בחורי הישיבות שיסרבו להתגייס לצה"ל במסגרת המתווה הקבע של החוק החדש, מילאו חברי הכנסת החרדיים פיהם מים וסירבו להתראיין לכלי התקשורת.

הרעיון מאחורי ההתנהלות הזו פשוטה: החרדים אינם מעוניינים לתת ללפיד זמן מסך על גבם ולהשכיח מהציבור הישראלי את הגזירות הכלכליות שהוא מתכוון להשית עליהם. כעת מבקש גפני להזכיר זאת לציבור ולגלות לאזרחי ישראל מיהו לפיד האמיתי שאינו נרתע מלהקשות על גבו של מעמד הביניים והשכבות החלשות.