"לדעת איך לרתום לעשייה הבין-מגזרית"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, פתח היום את דיוני ה"שולחן העגול" - פורום בין-מגזרי משותף לממשלת ישראל, המגזר העסקי והמגזר השלישי".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ' בסיון תשע"ג

"לדעת איך לרתום לעשייה הבין-מגזרית"-ערוץ 7
בנימין נתניהו
חזקי עזרא

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, פתח היום (רביעי) את דיוני ה"שולחן העגול" הממשקי במשרד ראש הממשלה.

השולחן מהווה מסגרת קבועה לשיח בין-מגזרי לקידום מטרות ציבוריות.

השולחן העגול הפועל במשרד רה"מ הוא פורום בין-מגזרי משותף לממשלת ישראל, המגזר העסקי והמגזר השלישי. השולחן מהווה מסגרת קבועה לשיח ולקידום פרויקטים למען מטרות חברתיות באמצעות שיתופי פעולה בין-מגזריים.

בפתח דבריו הדגיש ראש הממשלה כי "האתגר של כולנו הוא לדעת איך לרתום לעשייה הבין-מגזרית את הידע, את הכוחות, היכולות, החדשנות והיצירתיות של שלושת המגזרים".

"יש בפנינו הזדמנות לממש את שיתופי הפעולה הללו. האתגר שעומד לפתחכם הוא להגדיר היכן וכיצד הכי נכון לפעול יחדיו לקידום המטרות הציבוריות. אצפה לקבל מכם עדכון לאורך פעילותכם, ולשמוע לקראת סוף השנה את תוצאות פעולתכם המשותפת. אני מאחל לכולנו הצלחה".

ראש הממשלה הדגיש כי "צעדים חברתיים חשובים יכולים להתקיים רק בכלכלה ישראלית איתנה".

מנכ"ל משרד ראש הממשלה הראל לוקר אמר: "אני מברך את המשתתפים הותיקים ואת המצטרפים החדשים. אני רואה חשיבות רבה לקידום פרויקטים משותפים לשלושת המגזרים שיותאמו לצרכי המשק והחברה בישראל. סביב השולחן ישנה יכולת ורצון לאגם משאבים, ויכולות להגדיל את העוגה על בסיס החוזקות והייחוד של כל אחד מהמגזרים".