לידה מפתיעה בצימר בבנימין

צימר חינם לכל החיים? זוג שהתארח בצימר 'לינה בסלע' במעלה לבונה יצא מהצימר בבוקר עם תינוק בידיים. בעל הצימר: אני מרגיש בר מזל.

אורנית עצר , כ"ו בסיון תשע"ג

התינוק בצימר
התינוק בצימר
יוסי מימון

זוג תושבי השומרון, שהגיעו אמש (שני) להתארח בצימר 'לינה בסלע' ביישוב מעלה לבונה שבבנימין לא ציפה לסיים את הלילה עם תינוק חדש.

יוסי מימון, בעל הצימר, סיפר לערוץ 7 על האירוע המפתיע והמרגש, "כל הלילה האישה הרגישה צירים אך כנראה לא חשבה שהלידה כל כך קרובה".

"בשעה 4:00 בבוקר הם הבינו שהם ממש בלידה והתקשרו למיילדת שהדריכה אותם בטלפון והתינוק נולד", מספר יוסי, "כל הזמן הזה אנחנו לא ידענו מכלום, בבוקר קיבלנו הודעה שנולד בן אצלנו בצימר".

יוסי לא מסתיר את התרגשותו ואומר, "אני מרגיש בר מזל מאוד גדול מכיוון שבצימר שלי נולד יהודי בשומרון, אחרי כל כך הרבה שנים שלא היינו כאן. אנחנו המומים והפעם ברוך ה' מסיבה טובה".

"זה פשוט יוצא מן הכלל שכזה אירוע מתרחש אצלך בצימר", אומר יוסי, "אני יכול להגיד דבר אחד על הצימר שהתינוק ידע היכן להיוולד. אנו מעניקים ליולדת ולרך הנולד שני לילות מתנה להתאוששות".

עוד ציין, "אירוע כזה נוטע אותנו יותר חזק באדמה, אנו לא בני חלוף, אנחנו פה נולדים, חיים וגם מתים ואלו השורשים שלנו,  אירוע כזה מאשר את המציאות שלנו באזור הזה".