אייכלר יגיש תלונה נגד זהבי

דברי ח"כ אייכלר על הסופר יורם קניוק עוררו את חמתו של זהבי שהשתמש כלפי אייכלר בביטויים קיצוניים. אייכלר יגיש תלונה על הסתה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ג' בתמוז תשע"ג

ח"כ ישראל אייכלר
ח"כ ישראל אייכלר
חזקי עזרא

ח"כ ישראל אייכלר (יהדות התורה) יגיש היום (שלישי) תלונה לקצין הכנסת ולרשות השניה נגד השדרן נתן זהבי מתחנת "רדיו ללא הפסקה" בעקבות דברים שאמר עליו הבוקר זהבי.

כזכור אתמול אמר אייכלר כי הסופר יורם קניוק שהלך לעולמו היה שונא יהדות, "כשאני שומע שמת אחד משונאי היהדות, שהצהיר על עצמו שהוא רוצה להיות חסר דת, שנישא לנוכריה, ואמר שכשהוא אומר שפוך חמתך על הגויים בליל הסדר זה הילדים שלו כי הם גויים, וכשהוא מת שרת התרבות שמייצגת את הליכוד המסורתי, שהבוחרים שלו כולם יהודים מאמינים או רובם, באה ומספידה את ההפסד הגדול ששונא היהודים הזה מת. זה לא יאומן כי יסופר זאת התרבות היהודית? על זה אנחנו מדברים? זאת מדינת ישראל? זה מה שעשו לעם ישראל?", אמר אייכלר.

בתגובה לכך אמר זהבי, "יורם קניוק לעומת אפס שכמוך הוא אדם ענק! הוא נפיל! אתה גמד תרבותי, יצור חסר חוט שידרה, אוכל חינם, מנוול, עוכר ישראל, לא היהדות, עוכר ישראל! למה שלא תיסע לכל הרוחות לאמריקה ותהיה שם עם שאר ה-לא חשוב מה מטעמי רגולציה, ולך מאיתנו. חתיכת *** שכמוך, כשאתה ישבת בתכנית שנים עם טומי לפיד שדיבר עליכם דברים נוראים קיבלת כסף, אז היה לך נוח. ואגב יאיר לפיד לא הוציא מילה אחת על הדברים המזוהמים שלך, למה?!".

זהבי אף תהה, "איפה היו כל חברי הכנסת כשהאייכלר הזה פתח את הפה המזוהם שלו  ולכלכך וניאץ וטינף?! אחרי שתמות אייכלר, מה יישאר ממך? איזה חותם תשאיר על התרבות הישראלית? מה עשית? כלום! נאדה! ריאן, גורנישט! ואתה חבר כנסת, ואתה חבר בוועדות הכנסת. ככה נראית הכנסת וככה נראים חבריה, ואם אתה חבר כנסת של מדינת ישראל, טפו עלק אומרים בערבית. טפו עלק! גם יריקה אתה לא שווה. סמרטוט, חלאה, זוהמה!".

אייכלר כאמור לא מוותר ויגיש נגד זהבי תלונה על הסתה.