אנטי וירוס עם טכנולוגיה חדשנית

חברת ESET מציגה מנוע סריקת הזיכרון מתקדם (Advanced Memory Scanner) שעוצר איומים אשר נטענים למערכת בזמן עליית המחשב

ניר הר זהב , ד' בתמוז תשע"ג

חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security, שחררה היום את גרסת הבטא לדור הבא של תוכנות האבטחה שלה, גרסה 7.

בין שלל השיפורים והפיצ'רים החדשים ניתן למצוא מנוע סריקת זיכרון מתקדם, שיפור ביכולות הטיפול באיומים שנמצאו ועוד.

הגרסה החדשה של חבילת האבטחה ה ESET Smart Security כוללת גם שיפורים קלים במנגנון ה Anti-Theft, שמאפשר למשתמש לאתר מחשב נייד שנגנב או על גבי מפה, לחסום גישה מרחוק למידע הרגיש, לצפות במתרחש במחשב ואף לצלם את הגנב באמצעות המצלמה המובנית, כמו כן לשלוח הודעות לגנב (או למוצא הישר).

מנוע סריקת הזיכרון המתקדם (Advanced Memory Scanner) עוצר איומים אשר נטענים למערכת בזמן עליית המחשב, לפני שנטענת תוכנת האבטחה, על מנת להימנע מגילוי. לאחר שההצפנה פוענחה, התוכנה מסוגלת לנתח את האיומים ולמנוע מתקפות של נוזקות בלתי מזוהות. בנוסף, שיכללהESET את מנגנון האנטי-פישינג (דיוג) שאחראי על מניעת ניסיונות לגניבת סיסמאות ופרטי זהות רגישים, לצד יכולות משופרות כגון סריקה מהירה המבוססת על טכנולוגית ענן (שימוש במאגר מידע עצום של דגימות וירוסים בענן) המאפשרת לקבל דירוג מוניטין של כל קובץ במחשב, בקליק אחד.

"המטרה שלנו היא לאפשר ללקוחותינו ליהנות מהאינטרנט מבלי לדאוג, על ידי גלישה בסביבה דיגיטלית בטוחה. הגרסה החדשה מהווה קפיצת דרך טכנולוגית מבחינתנו, משום שלראשונה מוצר אנטי וירוס מצליח להתחקות ולעצור איומים מתוחכמים שנטענים לזכרון המחשב עם עלייתו ולכן לא ניתנים כמעט לזיהוי" אומר רונן מואס, מנכ"ל ESET ישראל. "בכך אנחנו מסוגלים לתת מענה כנגד יותר מחצי מיליון וירוסים שמשוחררים לרשת מדי יום, חלקם מיועדים לפגוע במחשב או במכשיר הסלולרי עצמו, אך רובם מנסים לפגוע בגולש באמצעות גניבת מידע אישי ורגיש, בעיקר בדרכי מרמה ובאמצעות קישורים זדוניים ברשתות חברתיות"

בגרסה החדשה משולבים גם מאפיינים קיימים: חומת האש, בקרת הורים, בקרת התקנים חיצוניים (סריקה אוטומטית של דיסק און קי וכל כונן חיצוני) ועוד. את גרסת הבטא ניתן להוריד ללא תשלום בלינק הבא: www.eset.com/beta/v7

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il