איש העסקים ויבואן קיה בישראל, רמי אונגר, תובע 5 מיליון שקל ממיכאל לוי ובנו אחיעד, יבואני פיאט ואלפא רומיאו בטענה כי ריגלו אחריו, השתילו במחשביו סוס טרויאני וגנבו מידע סודי ורגיש.

לפי התביעה הסוסים הטרויאניים הוחדרו למחשבים בידי אבירם הלוי, איש סיירת מטכ"ל בעבר. הפיצוי המבוקש הוא 5 מיליון שקל, ובקשה שלא להעביר את המידע העסקי, שנגנב, לכאורה.

המידע שנגנב, לפי התביעה, נועד לשמש את מיכאל לוי בתביעה נגד משפחת אונגר, והוא נלקח ממשרדי טלקאר, ומהחברה הקוריאנית דא-ווי. לפי כתב התביעה, אבירם הלוי ושותפו גידי ברקת, התחזו לאנשי עסקים המבקשים לבחון שיתוף פעולה אפשרי עם חברת דא-ווי ואף נפגשו עם נציגיה בסיאול, קוריאה. כך, כנראה, הוחדרו הרוגלות.

מחברת סמל"ת נמסר: "התביעה שהגישו רמי אונגר וטלקאר אינה אלא ספין שקוף שנועד להסיט את הפוקוס מהדיון הקבוע ליום ראשון הקרוב בבית המשפט המחוזי, בפני השופט יהודה פרגו, בתביעה שהגישה סמל"ת בגין קנוניה שקשרו אונגר וטלקאר במטרה לגזול את סוכנות קיה בישראל.

הגשת התביעה היא צעד נוסף של אונגר, שמרגע שנחשפו הראיות על מעשיו החמורים, עושה ככל שביכולתו לסכל את הבירור, תוך שהוא מנסה להלך אימים על סמל"ת והפועלים מטעמה. רמי אונגר וחברת טלקאר בחרו בשיטה הידועה שלפיה 'ההגנה הטובה היא ההתקפה' ולהשיג כותרות, תוך שהם מנסים להסתתר מאחורי החסינות שמקנה כתב הטענות בפני לשון הרע".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו